تلفن: 44027931-021

پرداخت آنلاین
پرواز مهر

پرواز مهر

روز ورود هلیا و خانوادش به یاس از خاطر هیچکدوم از ما پاک نمیشه، ناامیدی خانواده ی هلیا بعد از اطلاع از شرایط و قول پیگیری و مشارکت به امیدواری تبدیل شد و شیرینی خاصی به این پرونده داد…

وقتی هلیای کوچک با چشمانی امیدوار و لبخند شیرین روی لب، پا از موسسه بیرون میگذاشت میشد برق امید رو در چشمان پدر و مادرش دید …

هلیا وقتی فهمید یکی دیگه از دختران یاس که هم نامشه و دستش سوخته بود، جراحی کرد و به سلامت به خونه برگشت خیلی ذوق کرد و از ما خواست حتما گزارش وضعیت درمانش رو در سایت بزاریم.

پدر هلیا کارگر روزمزد و مادر بیمار و خانه دار هستند، متاسفانه هلیا مبتلا به CGD است که نوعی سرطان خون و نقص سیستم ایمنی بدن است. تشخیص متخصص مربوطه پیوند مغز استخوان و برای انجام این تزریق نیاز به ازمایش hla بود. بدلیل سن پایین هلیا و کاهش ریسک پیوند و کم کردن خطای ازمایش، بانک پیوند مغز استخوان ازمایش مربوطه رو برای آلمان ارسال میکند و آزمایشگاه آلمان بصورت تقریبا رایگان این ازمایش رو انجام میدهد.

هزینه این ازمایش که درواقع فقط هزینه ارسال در شرایط خاص به آلمان است 470 یورو میشود که البته با ارز دولتی محاسبه میشود.

بعد از انجام کارهای اداری با اتکا به حامیان بزرگوار این پرداخت انجام شد و کارهای مربوط به ازمایش و ارسال در حال انجام و پیگیری میباشد.

خداروشکر این هلیا هم به لطف خدا در پروسه درمان و سلامت قرار گرفته است.

امتیاز ها
درباره نویسنده

ارسال دیدگاه