تلفن: 44027931-021

پرداخت آنلاین

کد کودک : y-98-025

نام : زهرا

متولد : 1394

نیاز به تامین هزینه جراحی غده

زهرا چهار سالشه و غده ای زیر گلوش داره که باید جراحی بشه و بعد مشخص بشه این غده چیه تا بتونن درمان مناسب رو براش تجویز کنند. پدر زهرا راننده است و بعلت عمل دیسک خانه نشین شده و چهار تا بچه داره که با توجه به هزینه های زندگی، امکان تامین هزینه درمان براشون مشکله. هزینه های درمان مشخص نیست و بعد جراحی و بسته به حال کودک و داروهای تجویزی و میزان بستری مشخص خواهد شد.

تخمین هزینه بین دو تا شش میلیون

کد کودک : y-98-024

نام: رها سادات

متولد : 1393

نیاز به تامین هزینه آزمایش ژنتیک

رها از بدو تولد نوعی مشکل ژنتیکی نادر بنام میاستنی گراویس دارد که باعث اختلال حرکتی در بچه شده. دیرتر از همه همسن و سالهایش شروع به راه رفتن کرد و الان هم نمیتونه خیلی تحرک داشته باشه. در واقع اختلالی در سیستم مغزی و اعصاب و ماهیچه ای است که تحرک بچه رو مختل میکنه. برای درمان و تجویز درست دارو نیاز به ازمایش دقیق ژنتیک هست چون داروهایی که به رها داده بودند باعث بدتر شدن حالش شد. تا وقتی این ازمایش انجام نشه امکان تجویز دارو و کنترل بیماری وجود نداره. نمونه برداری در ازمایشگاه ژنتیک داخل ایران انجام میشه و نمونه برای ازمایش دقیق باید به المان فرستاده بشه.

تخمین هزینه بین هشت تا ده میلیون تومان.

 

کد کودک : y-98-023

نام : علی

متولد : 1397

نیاز به تامین هزینه جراحی روده

علی یکساله بدلیل مشکلات روئدوی تا الان دوبار جراحی شده و الان تو بیمارستان بستریه. علی سومین فرزند خانوادست و پدر متاسفانه امکان تامین هزینه های درمان رو نداره. دو ماه بعد از جراحی اول چسبندگی و گرفتگی باعث شد تا دوباره به اتاق عمل بره و امیدوار هستیم با این جراحی مشکل بچه برطرف بشه.

تخمین هزینه بین دو تا پنج میلیون

کد کودک : y-98-022

نام : آرین

متولد : 1398

نیاز به تامین هزینه جراحی انسداد روده

آرین دو ماهشه و با مشکل انسداد روده بدنیا اومده . پدر کارگر و چهار فرزند دیگر هم دارد و متاسفانه از عهده مخارج درمان برنمیاید. آرین برای انسداد روده بستری است و مشکل عفونت هم دارد که بعد از برطرف شدن جراحی میشود.

تخمین هزینه بین سه تا هفت میلیون

 

کد کودک : y-98_021

نام : آیدا

متولد : 1390

نیاز به تامین هزینه های بیمارستان برای پیوند کلیه

آیدا هشت سالشه و بخاطر مشکل کلیه از کرمان به تهران اومده و باید پیوند کلیه بشه. متاسفانه به خاطر مشکل شدید کلیه امکان راه رفتن رو از دست داده و مدرسه هم نمیتونه بره و الان تو ای سی یو بستری شده. آیدا برای دیالیز و مشکلات جسمیش هر دفعه که تهران میاد حدود دو ماه بستری میشه. تو لیست پیوند هست ولی بصورت دوره ای تا زمان پیوند دارو و دیالیز داره.

تخمین هزینه بین دو تا پنج ملیون برای هر دوره

 

کد کودک : y-98-020    انجام شد

نام : علی اصغر

 

 

متولد : 1397

نیاز به تامین هزینه جراحی مقعد و روده

علی اصغر هفت ماهشه و از زمان تولد مقعد نداشته و روده او کوتاه میباشد. یک جراحی روی او انجام شده و باید جراحی دیگری انجام دهد تا بتواند بصورت طبیعی زندگی کند. پدر او بیمار است و مادر با کارگری هزینه خانواده پنج نفره را میدهد و امکان پرداخت هزینه های درمان علی اصغر را ندارد.

تخمین هزینه بین دو تا هشت میلیون

کد کودک : y-98-019

نام : حسنا

متولد : 1397

نیاز به تامین هزینه ی آزمایش ژنتیک و ارسال نمونه به آلمان

حسنا هشت ماهشه و از زمانیکه بدنیا اومده هر دو کلیه نارسایی شدید داره و دیالیز میشه. بیوبسی کلیه مشکوک به هیپراگزالوری است و نیاز به ازمایش ژنتیک خارج از کشور داره و بعد از این آزمایش قطعی مشخص میشه که احتیاج به پیوند کبد داره یا کلیه. خانواده حسنا مستاجر هستند و در قم زندگی میکنند و متاسفانه اممان تامین هزینه مالی درمان رو ندارند.

تخمین هزینه بین شش تا نه میلیون تومان است.

کد کودک : y-98-018    انجام شد

نام : متین

متولد : 1398

نیاز به تامین هزینه جراحی

متین دو ماهشه و بصورت مادرزادی مقعد نداره و بخاطر همین تحت جراحی قرار گرفته و باید یک تا دو جراحی دیگه هم روش انجام بشه. از جراحی قبلی مبلغی به بیمارستان بدهی داره و برای این عمل هم نیاز به تامین بودجه هست. پدر متین بصورت ساعتی روی ماشین دوستش کار میکنه و قدرت تامین هزینه های درمان رو نداره.

تخمین هزینه بین دو تا پنج میلیون تومان

 

کد کودک : y-98-017   انجام شد

نام: محمد مهدی

متولد: 1397

نیاز به تامین هزینه سمعک مخصوص

محمد مهدی چند ماهشه و بصورت مادرزادی دچار کم شنوایی وسیع در هر دو گوش است که متاسفانه در حال پیشرفته و باید هر چه سریعتر سمعک مخصوص برای بچه تهیه بشه تا جلوی گسترش این عارضه گرفته بشه و دچار ناشنوایی نشه. طبق نظر پزشک مربوطه اگر سمعک برای بچه گذاشته نشه نیاز به پیوند حلزونی گوش پیدا میکنه. پدر بچه کارگر ساختمانی است و تامین هزینه های درمان برایش امکان پذیر نیست.

تخمین هزینه حدود بیست میلیون تومان

 

کد کودک : y-98_016

نام: ملینا  انجام شد

متولد: 1388

نیاز به تامین هزینه پیوند مغز استخوان

ملینا متولد تبریز، مبتلا به بیماری نقص سیستم ایمنی بدن است. از تبریز به همراه خانواده به تهران برای درمان فرستاده شده. سلول مناسب با او در سرچ بانک سلول ایران نبوده و از آلمان باید تامین شود. براورد هزینه تقریبا صد میلیون تومان است و چون پدر کارمند است امکان پرداخت ندارد.

ملینا بیمه تامین اجتماعی است اما پیوند مغز استخوان تحت پوشش هیچ بیمه ای نیست.

تخمین هزینه حدود صد میلیون تومان

 

کد کودک: y-98-015  انجام شد

نام: طه

متولد: 1398

نیاز به تامین هزینه جراحی قلب

طه سه ماهشه و از قائم شهر اومدند. مشکل گرفتگی عروق از زمان تولد داره که باید هرچه سریعتر جراحی میشد. تنها فرزند خانوادست و پدرش کارگر جوشکاره که درامد بالایی نداره. جراحی انجام شده و کودک فعلا در آی سی یو ست.

تخمین هزینه بیست تا بیست و پتج ملیون تومان

کد کودک: y-98-013  انجام شد

نام: نوزاد پسر

متولد: 1398

نیاز به تامین هزینه جراحی قلب

این نوزاد متولد هجده خرداد امسال هست و بمحض تولد و تشخیص مشکل قلبی از روستای اطراف زنجان به تهران آمدند تا کارهای درمانی رو انجام بدهند. نوزاد جراحی شده و بدلیل کوچکی و سن کم در آی سی یو بستری است. پدر کارگر کشاورزی است که امکان پرداخت هزینه ها را ندارند. این کودک چون بلافاصله بعد از تولد به تهران منتقل شده هنوز شناسنامه و نام ندارد.

تخمین هزینه بین شش تا ده ملیون تومان

 

کد کودک:  y-98-012  انجام شد

نام: صدرا

متولد:1397

نیاز به تامین هزینه جراحی قلب

صدرا مشکل قلبی مادر زادی داره و باید عمل جراحی انجام بده. پدر صدرا از روستا نشینان سیل زده پلدختر هست که متاسفانه تمام زندگیشان تحت تاثیر سیل از بین رفته و برای انجام درمان صدرا در بیمارستان هستند. بیمه روستایی دارند و هرچه زودتر عمل باید انجام گیرد.

تخمین هزینه جراحی و بستری حدودا بین سه تا شش ملیون تومان است.

 

کد کودک: y-98-014 انجام شد

نام: دل آرام

متولد: 1397

نیاز به تامین هزینه جراحی قلب

دل آرام هنوز یکسالش نشده و بدلیل جابجایی عروق قلبی نیاز به جراحی داره. فرزند چهارم خانوادست و پدرش کارگز ساده ساختمانی است. آنها ساکن کرمان هستند و بدلیل اینکه پرجمعیت هستند و کرایه منزل هم میدهند دیگر امکان پرداخت هزینه های جراحی و بیمارستان را ندارند.

تخمین هزینه جراحی و درمان بین چهار تا شش ملیون تومان است.

کد کودک: y-98-011 انجام شد

نام: امیرعلی

متولد:1395

نیاز به تامین هزینه جراحی قلب

امیرعلی با بیماری قلبی بدنیا اومده و برای رفع مشکلش جراحی قلب باید انجام بده. پدر کارگر ساختمانی است و درامد کمی دارد و امکان پرداخت هزینه های بیمارستان را ندارند. مادر امیرعلی بعد از دو حاملگی ناموفق امیرعلی رو بدنیا اورده و خیلی نگران سلامت فرزندشه. کودک بیمه سلامت دارد و با اعمال تخفیف بیمارستان و مددکاری هزینه جراحی بین هفت تا ده ملیون تخمین زده شده است.

 

کد کودک: y-98-009 انجام شد

نام: عاصف

متولد:1396

نیاز به تامین هزینه جراحی مثانه و روده

پدر عاصف کارگر روزانه هستن و بخاطر بیماری عاصف به تهران اومدن و درآمدی در تهران ندارن. کودک چندین بار بستری شده و در نهایت باید تحت جراحی روده و مثانه قرار بگیره تا سلامت خود را بدست بیاره.

هزینه جراحی بین سه تا چهار ملیون تخمین زده شده است.

 

کد کودک: y-98-008  انجام شد

نام: آیسل

متولد: 1397

نیاز به تامین هزینه عمل قلب

آیسل چهار ماهه با سوراخی در قلب متولد شده و عروق قلبی جابه جایی دارد. با این مشکلات قلبی در بیمارستان بستری شده و تحت عمل قرار گرفته . پدر او کارگر راه اهن است و از پس هزینه های درمان برنمی آید. هزینه بیمارستان بعد از اعمال بیمه تامین اجتماعی و تخفیف بیمارستان ده ملیون تومان است.

 

کد کودک: y-98-007  انجام شد

نام: محمد

متولد: 1391

نیاز به تامین هزینه پیوند مغز استخوان

محمد هفت سالشه و کلاس اوله اما بدلیل مشکل قلبی و پیوند مغز و استخوان در بیمارستان بستریه و نمیتونه مدرسه بره تا حالش کاملا خوب بشه. محمد اهل اهوازه و الان در بیمارستانی در تهران تحت مداواست. پدرش نگهبان یک شرکت بوده والان که باید تهران باشن، مرخصی بدون حقوق گرفته. متاسفانه پیوند مغز و استخوان تحت پوشش هیچ بیمه ای نیست و هزینه درمان محمد پس از تخفیف های مددکاری و مساعدت بیمارستان بین 20 تا 30 ملیون تومان تخمین زده شده.

بعد از تامین 30 ملیون تماسی از بیمارستان داشتیم و مطلع شدیم با توجه به داروهای مورد استفاده و دوز داروها سی میلیون دیگر برای محمد مورد نیاز است.

تخمین هزینه های پیوند بین 60 تا 70 ملیون است که سی میلیون آن تامین شده است.

هزینه شصت میلیونی پرداخت شد، ده میلیون باقی مانده و علاوه بر آن میاندوره پنج میلیونی دارد

 

کد کودک: y-98-010

نام: محمد صدرا  انجام شد

متولد:1397

محمد صدرا با مشکل قلبی متولد شده و باید جراحی شود.پدر کارگر روزمزد مزرعه است و قادر به تامین هزینه جراحی نیست. بدلیل انجام کارهای درمانی فرزند به تهران امده اند و به همین دلیل امکان کار هم ندارد.کوئک باید فورا جراحی شود تا بتواند زنده بماند.

تخمین هرینه جراحی بین 2 تا 4 ملیون میباشد.

 

کد کودک: y-98-004 انجام شد

نام: آراد

متولد: 1398

نیاز به تامین هزینه جراحی قلب

آراد از وقتی بدنیا اومده دچار مشکل قلبی و روده است. پدر آراد یک کارگر سادست و در روستاهای خرم آباد زندگی میکردند که بعد از تولد آراد و نیازی که به جراحی قلب داشته به تهران مراجعت میکنند. آراد دو تا جراحی سنگین قلب و روده داشته که خداروشکر موفقیت آمیز بوده و برای ادامه مسیر درمان باید هزینه بیمارستان تا الان پرداخت بشه. مبلغ قابل پرداخت بیمارستان و داروها تا الان بصورت علی الحساب حدود 6 ملیون میشود که باید پرداخت شود تا بقیه روال درمانی ادامه پیدا کند.

 

کد کودک: y-98-001     انجام شد

نام: فاطمه

متولد: 1393

نیاز به پیوند مغز استخوان

فاطمه دچار نقص سیستم ایمنی بدن هست و پیوند مغز استخوان اخرین راه برای زنده بودن اوست. بعد از ازمایشات لازم مشخص شد خوشبختانه بدن این دختر کوچولو به تزریق مغز استخوان جواب خوبی داده ودر صورت پیوند، میتونه بدون مشکل به زندگی ادامه بده.

 

کد کودک :y-n-0011    انجام شد

نام: هلیا

متولد:1393

نیاز به هزینه ازمایش hla برای پیوند مغز استخوان

هلیا دچار بیماری نقص سیستم ایمنی بدن هست و با پیوند سلولهای بنیادین سلامتی خود را بدست میاره. برای این پیوند باید ازمایش hla را انجام دهد تا اماده این پیوند شود. متاسفانه این ازمایش در ایران انجام نمیشه و نمونه باید به المان فرستاده شود. هزینه این ازمایش 470 یورو میشود که با ارز دولتی دو ملیون و پانصد هزارتومان میشود.

 

کد کودک :y_d_0011

نام : فاطمه

متولد 1394

نیاز به اتل مخصوص برای کمر،پا و دست

هزینه دو ملیون و پانصد هزار تومان هر سه ماه یکبار بدلیل رشد استخوانها

فاطمه کوچولو معلولیت شدید دارد و دچار مشکل قلبی و ریوی، انحراف چشم و پیشانی، فتق شدید ناف، انحراف ستون فقرات، انحراف مچ دست، انحراف انگشتان پا، ناتوانی جسمی حرکتی وشکاف کام پنهان است.

برای کام یک دستگاه لازم است که قیمتش ده ملیون است و مانع برگشت غذا به ریه میشود.اتل مخصوص کمر، پا و دست نیاز است تا انحراف استخوانی اصلاح شود، هفته ای یکبار احتیاج به اکو قلب دارد چون فشار ریه بالاست و باید قلب چک شود.نیاز به کاردرمانی هفته ای چهار بار دارد و چون مشکل تنفسی دارد نمیتواند مسافت طولانی برود. فاطمه نیاز شدید به پوشک سایز چهار دارد و اسپری symbycort از ملزومات اساسی روزانه اوست.

داروهای این فرشته کوچولو ماهیانه بین یک تا یک ونیم ملیون است که بدلیل عدم توانایی خانواده متاسفانه قطع شده است.

 

کد توانخواه :Y-d-0012

نام :سمیه

متولد :1378

نیاز به داروی هورمون رشد

هزینه دارو سه میلیون تومان

سمیه دجار معلولیت شدید است و مادرزادی با مشکل عدم وجود هورمون رشد مواجه است وبه دلیل ضعف استخوان ها وعضلات  6 الی 7 ماه است که لگنش را گچ گرفته اند و پلاتین گذاشته اند و به سختی راه میرود نیازفوری  به هورمون رشد برای بازسازی بدن وبازگشت به زندگی عادی را دارد.

 

کد کودک :Y-N-0010 انجام شد

نام :زهرا

متولد :1396

نیاز به درمان وجراحی به دلیل وجود حفره درقلب

هزینه درمان یک میلیون ونیم الی دو میلیون

زهرا از شش ماهگی  حفره ای در قلب دارد و برای اینکه بزرگتر نشود هر 6 ماه یکبار نیاز به چکاب دارد تا کنون یک جراحی و  آنژیو انجام داده است که هزینه ی  آن یک میلیون وپانصد هزارتومان تومان شده است اکنون زهرا یک سال وهفت ماه دارد این کودک هم چنین مشکل  آسم وتنگی نفس دارد و به دلیل ضعف سیستم دفاعی  ومقاومت پایین بدن هرماه دچار سرماخوردگی میشود که احتیاج به بستری شدن دربیمارستان دارد و هزینه  آن هر دفعه حدود پانصد هزار تومان میشود.