تلفن: 44027931-021

پرداخت آنلاین

کد کودک: y_03_218
نام کودک : محمدرضا
تاریخ تولد : ۱۳۸۶

نیاز به تامین هزینه جراحی مغز

محمدرضا نوجوانیه که بخاطر ضربه ای که به سرش خورده آسیب مغزی دیده. یک جراحی انجام داده ولی باید جراحی دیگری انجام بشه و الان در بخش مراقبت های ویژه بستریست. پدر کارگری ساده هستند که توان پرداخت مخارج درمانی رو ندارند.

تخمین هزینه سی میلیون تومان

کد کودک: y_03_217
نام کودک : آدرینا
تاریخ تولد : ۱۳۹۲

نیاز به تامین هزینه جراحی انسداد روده

آدرینا ده سالشه و بخاطر انسداد روده در بیمارستان بستری شده. الان تحت مراقبت ویژه ست تا جراحی انجام بشه. پدر کارگری ساده هستن که توان پرداخت هزینه ها رو ندارند.

تخمین هزینه تا بیست و پنج میلیون تومان

 

کد کودک: y_03_216    انجام شد
نام کودک : یاسین
تاریخ تولد : ۱۳۸۸

نیاز به تامین هزینه جراحی مغز و ریه

یاسین پارسال تصافی داشته و از دی ماه در بیمارستان بستری بوده؛ تشخیص ضربه مغزی و اسیب ریه داده شد. چندین بار به بیمارستانهای متعدد منتقل شد ولی بخاطر حساسیت بالا جراحی انجام نشد تا شرایط بدن پایدار بشه. پدر کارکر روزنزد و بیمار هستن که استطاعت پرداخت هزینه ها رو ندارند.

تخمین هزینه سی میلیون تومان

 

کد کودک: y_03_215
نام کودک : محمد مهدی
تاریخ تولد : ۱۳۸۸

نیاز به تامین هزینه جراحی مغز

محمد مهدی چهارده سالشه و با مادر بیمار و پدرش در یکی از روستاهای همدان زندگی میکنه. بخاطر سانحه ای که براش پیش اومده جمجمه و مغز اسیب دیده. به تهران منتقل شده و در بخش مراقبت های ویژه بستریه تا جراحی انجام بده. پدر کارگر روزمزده و توانایی پرداخت هزینه ها رو ندارند‌.

تخمین هزینه سی میلیون تومان

 

کد کودک: y_03_21     انجام شد

نام کودک : هانا
تاریخ تولد : ۱۳۹۶

نیاز به تامین هزینه جراحی جمجمه و دست

هانا هفت سالشه و از بالکن خونه به پایین سقوط کرده، بصورت اورژانسی به تهران منتقل شده و در بخش مراقبت های ویژه بستریست. دست و جمجمه شکسته و باید جراحی انجام بشه. پدر کارگر ساده هستند و امکان پرداخت هزینه ها را ندارند.

تخمین هزینه بیست و پنج میلیون تومان

کد کودک: y_03_213  انجام شد
نام کودک : عرشیا
تاریخ تولد : ۱۳۹۲

نیاز به تامین هزینه درمان کلیه

عرشیا یازده سالشه و از کودکی دیالیز میشده و درد زیادی رو تحمل کرده تا بلخره پیوند کلیه براش انجام شده. متاسفانه الان بدن کودک دچار عفونت شده و تحت مراقبت ویژه داروهای خاص تزریقی دریافت میکنه تا کلیه پس زده نشه. عرشیا باید درمانهای لازم رو انجام بده تا بتونه سلامتی رو بدست بیاره. پدر کارگر ساختمانی هستن و توان پرداخت مخارج درمان را ندارند.

تخمین هزینه سی و پنج میلیون تومان

 

کد کودک: y_03_212    انجام شد
نام کودک : محمد آیهان
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه جراحی مجرای تنفسی

محمد آیهان دو سالشه و از زمان تولد مشکل تنفسی داشته. باید جراحی انجام بده تا بتونه بدون مشکل و بصورت عادی نفس بکشه. تحت مراقبتهای ویژه ست تا جراحی انجام بده. پدر دستفروش ست و توانایی پرداخت هزینه ها را ندارد

تخمین هزینه سی میلیون تومان

 

کد کودک: y_03_211    انجام شد
نام کودک : زهرا
تاریخ تولد : ۱۳۹۰

نیاز به تامین هزینه جراحی تعویض لگن

زهرا سیزده سالشه و از زمان تولد مشکل لگن داشته و باید جراحی میشده. پدر و مادر زهرا از هم جدا شدن؛ پدر خانواده را رها کرده و مادر در روستا به همراه پدر و مادر سالمند بیمارش زندگی میکنن. الان مشکل زهرا به جایی رسیده که اگر لگن تعویض نشه علی رغم سیستم عصبی و نخاعی سالم، فلج میشه. خانواده توان پرداخت هزینه های جراحی را ندارند.

تخمین هزینه هفتاد میلیون تومان

 

کد کودک: y_03_210     انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۳

نیاز به تامین هزینه درمان مشکل تنفسی

نوزاد؛ دختر کوچولوییه که تازه متولد شده؛ جلوی در بیمارستان رها شده و توسط عابرین به بیمارستان سپرده شد. مشکل تنفسی داره و دربخش مراقبت های ویژه بستریست.

تخمین هزینه بیست و پنج میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_209        انجام شد
نام کودک : نیکا
تاریخ تولد : ۱۳۹۵

نیاز به تامین هزینه جراحی توده ای در گردن

نیکا هفت سالشه و از کودکی نقص سیستم ایمنی داره؛ دارو مصرف میکنه و تحت نظر پزشک هست. به تازگی توده ای در گردن کودک ایجاد شده که منجر به عفونت داخلی و بیماری پوستی شده و باید هر چه سریعتر جراحی انجام بده. مخارج داروهای نیکا بالاست و پدر توان پرداخت هزینه های جراحی رو علاوه بر اون نداره.

تخمین هزینه سی و پنج میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_208  انجام شد
نام کودک : حسنا سادات
تاریخ تولد : ۱۳۹۸

نیاز به تامین هزینه جراحی جمجمه

حسنا چهارسالشه و بدلیل مشکل جمجه و مغز باید جراحی انجام بده. این جراحی حساس بوده و تا الان یکبار به اتاق عمل رفته تا فشار مغز را پایین بیاورند برای اینکه جراحی اصلی انجام شود. پدر درامد کمی دارند و توان پرداخت هزینه ها را ندارند.

تخمین هزینه سی میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_207   انجام شد
نام کودک : آراد
تاریخ تولد : ۱۴۰۲

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان مجاری تنفسی

آراد هشت ماهشه و با تنگی مجرای تنفسی متولد شده که باید عمل جراحی انجام بده تا بتونه بصورت عادی نفس بکشه. به همین دلیل پدر و مادرش به تهران میارنش و در بیمارستان بستریش میکنن. چون در تهران جایی برای موندن نداشتن جلوی بیمارستان چادر میزنن تا کنار فرزندشون باشن و همون شب هر دو دچار گاز گرفتگی شده و فوت میکنن. الان حضانت کودک با پدربزرگش ست که توان پرداخت مخارج رو ندارن.

تخمین هزینه بیست میلیون تومان

کد کودک: y_02_206   انجام شد
نام کودک : مهنا
تاریخ تولد : ۱۳۹۳

نیاز به تامین هزینه جراحی تومور مغز

مهنا نه سالشه، بخاطر سردردهای طولانی به پزشک مراجعه میکنه و متوجه توموری در مغز کودک میشن. از تبریز به تهران منتقل شده و یک جراحی انجام داده. بدلیل حساسیت بالا جراحی دیگری هم باید انجام بشه. پدر کارگری ساده هستن که توان پرداخت مخارج رو ندارن.

تخمین هزینه سی میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_205   انجام شد
نام کودک : النا
تاریخ تولد : ۱۳۹۸

نیاز به تامین هزینه جراحی ریه

النا چهار سالشه و بخاطر مشکل ریوی که براش بوجود اومده نمیتونه نفس بکشه و باید جراحی اورژانسی بشه. پدر کارگری ساده ست که پرداخت مخارج براشون بسیار مشکل هست.

تخمین هزینه بیست و پنج میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_204    انجام شد
نام کودک : علی
تاریخ تولد : ۱۳۹۰

نیاز به تامین هزینه جراحی لگن و پا، کتف و دست

علی نوجوان دوازده ساله ایه که بخاطر سقوط از ارتفاع دچار شکستگی های متعدد دست و پا شده. چندین جراحی باید انجام بده تا بتونه راه بره و از دستاش استفاده کنه. پدر کارگر ساده هستن که امکان پرداخت مخارج رو ندارند.

تخمین هزینه سی و پنج میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_203    انجام شد
نام کودک : آیدا
تاریخ تولد : ۱۳۹۰

نیاز به تامین هزینه جراحی مغز

آیدا دوازده سالشه و باید جراحی مغز انجام بده، الان در بیمارستان بستریه تا کارهای لازم انجام بشه. پدر آیدا سرایداری ساده هستن که امکان پرداخت مخارج درمان رو ندارند.

تخمین هزینه بیست و پنج میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_202
نام کودک : اسما
تاریخ تولد : ۱۳۸۹

نیاز به تامین هزینه جراحی چسبندگی نخاع و درمان مشکل انحراف ستون فقرات

اسما سیزده سالشه و با مشکل انحراف ستون فقرات متولد شده که باید در کودکی جراحی میشده ولی بخاطر هزینه های درمان، این کار انجام نشده و الان درد و ناراحتی زیادی براش ایجاد کرده. علاوه بر اون چسبندگی نخاع هم براش ایجاد شده که باید خیلی سریع جراحی بشه. پدر کارگر ساده ست که امکان پرداخت هزینه ها را ندارند.

تخمین هزینه بیست میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_201   انجام شد
نام کودک : محمدجواد
تاریخ تولد : ۱۳۸۹

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان توده نخاعی

محمد جواد سیزده سالشه و بخاطر توموری در نخاع بستریست. این تومور بافت های اطرافش ایجاد کرده که حساسیت عمل را بشدت بالا میبرد. پدر او کشاورزی ساده ست، در روستاهای اران بیدگل زندگی میکنند و توان پرداخت هزینه های درمان و جراحی را ندارند.

تخمین هزینه سی و پنج میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_200    انجام شد
نام کودک : راضیه
تاریخ تولد : ۱۳۹۳

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان توده نخاعی

راضیه نه سالشه و توموری در نخاعش داره که اگر خارج نشه قدرت راه رفتن کودک از دست میره. چون عمل حساسی هست از روستاشون در خوزستان به تهران منتقل شده. پدر توان پرداخت مخارج درمان رو ندارند.

تخمین هزینه سی میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_199     انجام شد
نام کودک : رستا
تاریخ تولد : ۱۴۰۲

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان گرفتگی و انسداد نای

رستا چهار ماهشه و گرفتگی و انسداد نای دارد. قبلا در بیمارستان دیگری بستری شده و بعد از مدتی مرخص شده. مجددا بخاطر تنگی نفس به بیمارستان مراجعه کردن و اینبار بصورت اورژانسی از شمال به تهران منتقل شده تا جراحی انجام شود. پدر توان تامین مخارج درمان را ندارد.

تخمین هزینه بیست میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_198    انجام شد
نام کودک : آرمین
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه درمان عفونت خون و قارچ های دهان و گلو

آرمین یکسالشه و بخاطر اشتباه تشخیص پزشکی و داروهای اشتباه دچار عفونت شدید خونی شده، همچنین گلو، دهان و صورت کودک قارچ گذاشته و درصورت عدم درمان سریع خطر جدی کودک را تهدید میکند. بصورت اورژانسی در بخش مراقبت های ویژه بستریست و داروهای خاص بصورت تزریقی دریافت میکند. پدر کارگر تعمیرگاه است که توان پرداخت هزینه های درمان را ندارد.

تخمین هزینه بیست میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_197       انجام شد
نام کودک : هستی
تاریخ تولد : ۱۳۸۳

نیاز به تامین هزینه جراحی تومور مغز
هستی توموری در مغز دارد که باعث عدم تعادل او شده و نمیتواند راه برود. پدر کارگر بنا هستن که بتازگی عمل دیسک کمر انجام دادن و امکان کارکردن ندارن. از روستاهای قزوین برای درمان به تهران منتقل شدن. باید هر چه سریعتر جراحی انجام بشه تا تومور بزرگتر و باعث فلج نشود.

تخمین هزینه تا سی میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_196    انجام شد
نام کودک : دنیا
تاریخ تولد : ۱۳۸۳

نیاز به تامین هزینه جراحی تومور مغز

دتیا نوجوان هجده ساله ایه که بخاطر سردرد های شدید به پزشک مراجعه کرده و متوجه تومور مغزی شدن که باید با جراحی خارج بشه. پدر دنیا کارگر نقاش ساختمونی ست که توان پرداخت هزینه های جراحی و درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا سی میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_195    انجام شد
نام کودک : ثنا
تاریخ تولد : ۱۳۸۸

نیاز به تامین هزینه درمان ضعف عضلات و جراحی تراک

ثنا نوجوان چهارده ساله ایست که ضعف شدید عضلات دارد و یک جراحی پا هم انجام داده. از روستاهای خرم اباد به تهران اومده و در بخش مراقبت های ویژه بستریست. احتمال جراحی تراک برای کمک به تنفس هم وجود داره. پدر توان مالی پرداخت هزینه ها را ندارد.

تخمین هزینه تا پانزده میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_194    انجام شد
نام کودک : امین
تاریخ تولد : ۱۳۸۶

نیاز به تامین هزینه جراحی ستون فقرات

این شانزده سالشه و با مشکل ستون فقرات متولد شده، از کودکی نتونسته درست راه بره و باید جراحی میشده اما بخاطر مشکلات مالی تا الان نتونسته عمل کنه. الان بخاطر این مشکل دیگه راه رفتن براش سخت شده و بخاطر همین از اذربایجان شرقی به تهران منتقل شده تا اخرین فرصت جراحی رو از دست نده. پدر کارگر ساده هستن که توان پرداخت مخارج درمان رو ندارند.

تخمین هزینه تا چهل میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_193      انجام شد
نام کودک : آرسام
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه جراحی حنجره

آرسام یک سالشه و با مشکل قلبی متولد شده. جراحی قلب انجام داده که خداروشکر موفقیت آمیز بوده. الان بخاطر تنگی کانال حنجره در بخش مراقبت های ویژه بستریه و باید جراحی انجام بده تا بتونه درست صحبت کنه. از روستاهای اطراف اصفهان به تهران اومدن و پدر توان پرداخت هزینه های درمان رو ندارند.

تخمین هزینه تا سی میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_192     انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۲

نیاز به تامین هزینه درمان ریه

نوزاد با مشکل ریه متولد شده و الان در بخش مراقبت ویژه بستریست و باید مدتی بمونه و دوره درمان رو کامل سپری کنه. پدر توان پرداخت هزینه های درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا بیست میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_191  انجام شد
نام کودک : آریا
تاریخ تولد : ۱۳۹۸

نیاز به تامین هزینه جراحی سر و گردن

آریا چهار سالشه و در حادثه ای سرش بین بالابر و زمین گیر میکنه و چندین شکستگی در سر و گردن ایجاد میشه. کودک قدرت تکلمش رو هم از دست میده. تا الان چند جراحی انجام شده ولی چندین جراحی دیگه نیاز است. از خرم اباد به تهران منتقل شده و در بیمارستان بستریست. پدر و مادر اریا دو فرزند قبلی خودشون رو از دست دادند و فقط همین فرزند رو دارند. پدر راننده ست و توان پرداخت مخارج درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا پنجاه میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_190   انجام شد
نام کودک : علی
تاریخ تولد : ۱۳۸۹

نیاز به تامین هزینه جراحی نخاع

علی سیزده سالشه و یک ماه پیش بخاطر سردرد های شدید و بی حس شدن پاهاش به پزشک مراجعه میکنه. بعد از ازمایشات و سی تی اسکن مشخص شد چندین توده در نخاع وجود داره که باید سریعا از جراحی بشه تا فلج نشه. بدلیل حساسیت جراحی از خوزستان به تهران منتقل شده و الان بستریست تا شرایط عمل فراهم بشه. پدر علی کشاورزست و معلولیت شدید (کر و لال) داره. پرداخت هزینه های جراحی و درمان براشون امکان نداره.

تخمین هزینه تا چهل میلیون تومان

کد کودک: y_02_189    انجام شد
نام کودک : زهرا
تاریخ تولد : ۱۳۹۰

نیاز به تامین هزینه جراحی مغز

زهرا دوازده سالشه و بخاطر تصادفی که قبلا داشته دچار ضربه مغزی شده و بینایی کودک دچار مشکل شده. باید اورژانسی جراحی شود تا نابینا نشود. پدر هم تحت پوشش بهزیستی ست و توان پرداخت هزینه های جراحی و درمان را ندارند.

تخمین هزینه تا سی و پنج میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_188    انجام شد
نام کودک : محمد جواد
تاریخ تولد : ۱۳۸۶

نیاز به تامین هزینه جراحی تومور مغز

محمد جواد بخاطر سردرد شدید به پزشک مراجعه کرده و متوجه توموری در سر کودک شدند. جای تومور حساس است و برای جراحی از گنبد کاووس به تهران منتقل شده. پدر راننده است و امکان پرداخت هزینه های جراحی و درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا سی میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_187   انجام شد
نام کودک : آرمین
تاریخ تولد : ۱۳۸۸

نیاز به تامین هزینه جراحی مغز

آرمین چهارده سالشه و دو سال پیش تصادف شدیدی داشته که باعث شکستگی جمجه شده و پروتزی در سر کودک کارگذاشته شد. الان باید این پروتز تعویض بشه. به همین دلیل از روستاهای اراک به تهران منتقل شده. پدر مبتلا به سرطان خون هست و امکان تامین مخارج درمان را ندارند.

تخمین هزینه تا بیست میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_186    انجام شد
نام کودک : فاطمه
تاریخ تولد : ۱۳۸۳

نیاز به تامین هزینه درمان کلیه

فاطمه نه سال پیش عمل پیوند کلیه انجام داده و یکسالی هست که بخاطر عفونت شدید ریه خطر از کار افتادن کلیه تهدیدش میکنه. عفونت بحدی بالاست که ریه قارچ گذاشته و از گرگان به تهران منتقل شده. باید مدتی بستری بمونه و داروهای انتی بیوتیک قوی بصورت تزریقی دریافت کنه و دائما چکاپ کلیه بشه. با اینکه بیمه دارن ولی هزینه دارو و درمان خیلی بالاست و پدر توان پرداخت ندارن.

تخمین هزینه تا هفتاد میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_185   انجام شد
نام کودک : آرزو
تاریخ تولد : ۱۳۸۶

نیاز به تامین هزینه جراحی مغز

آرزو بخاطر سردرد شدید به پزشک مراجعه کرده و بعد از بررسی متوجه خونریزی مغزی شدند و از گلستان به تهران برای جراحی منتقل شده. پدر امکان پرداخت هزینه های جراحی و درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا بیست و پنج میلیون تومان

کد کودک: y_02_184
نام کودک : شینا
تاریخ تولد : ۱۳۸۶

نیاز به تامین هزینه جراحی دو پا

شینا دختر نوجوانی ه که در یکی از روستاهای کردستان زندگی میکند. بدلیل سقوط از ارتفاع هر دو پا آسیب شدید دیده و برای جراحی و درمان به تهران منتقل شده و بستریست. باید چندین عمل انجام دهد تا بتواند دوباره راه برود. پدر کشاورز ست و امکان پرداخت هزینه های درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا سی میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_183   انجام شد
نام کودک : حسین
تاریخ تولد : ۱۳۹۱

نیاز به تامین هزینه درمان مغز و احتمال جراحی

حسین ده سال داره و از روستایی در سیرجان به تهران منتقل شده تا درمان انجام بشه. کودک بخاطر آسیب مغزی که داشته دچار تشنج شده و تحت مراقبت ویژه ست تا پلن درمانی برای کودک مشخص بشه. پدر کارگری ساده ست و امکان پرداخت مخارج درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا سی میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_182   انجام شد
نام کودک : جانان
تاریخ تولد : ۱۴۰۲

نیاز به تامین هزینه درمان مشکل تنفسی و عفونت حاد ریه

جانان شش ماهشه و بخاطر مشکل ریه و عفونت شدید خون در بخش مراقبت های ویژه بستریه و بدون کمک دستگاه نمیتونه نفس بکشه. باید برای مدتی انتی بیوتیک بصورت تزریقی دریافت کنه تا بتونه سلامتش رو بدست بیاره. پدر کارگر ساده در یک کارگاه ست و امکان پرداخت هزینه های بالای درمان را ندارند.

تخمین هزینه تا بیست میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_181   انجام شد
نام کودک : ارشا
تاریخ تولد : ۱۳۹۳

نیاز به تامین هزینه جراحی مغز

ارشا نه سالشه و بخاطر سردردهای شدید به پزشک مراجعه میکنه و متوجه توموری در مغز میشن که باید سریعا جراحی بشه. به تهران منتقل شده و فعلا بستریست. پدر کارگری ساده در روستایی در سنندج هستن که امکان پرداخت مخارج رو ندارند.

تخمین هزینه تا سی و پنج میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_180     انجام شد
نام کودک : علیرضا
تاریخ تولد : ۱۳۸۶

نیاز به تامین هزینه جراحی چشم

علیرضا شونزده سالشه و از استان گلستان برای درمان به تهران اومده. توده ای در ناحیه چشم داره که بتید اورژانسی جراحی بشه.
پدر کارگر ساده ست که توان پرداخت مخارج جراحی و درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا چهل میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_179    انجام شد
نام کودک : نیکا
تاریخ تولد : ۱۳۹۶

نیاز به تامین هزینه درمان مشکل تنفسی و نقص سیستم ایمنی

نیکا شش سالشه و بیماری نقص سیستم ایمنی دارد و به همین دلیل هم دچار مشکلات تنفسی و پوستی شدخ و در بیمارستان بستری ست تا شرایط بدن کنترل و مشکلات برطرف بشه تا بتواند پیوند مغز استخوان انجام دهد.
پدرکار گر است و امکان تامین مخارج درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا سی میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_178       انجام شد
نام کودک : آلاء
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه درمان کلیه و مشکل ریه

الاء یکسالشه و مشکل ریه داشته و بدلیل درمان نشدن و کهنه شدن عفونت شدید میکنه و کلیه ها هم بشدت درگیر میشن. الان در بیمارستان بستریست، دیالیز میشه و تحت مراقبت ست تا بتونن عفونت رو از بین ببرن.
پدر توان پرداخت مخارج درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا سی و پنج میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_177   انجام شد
نام کودک : محمد جواد
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه درمان آنمی و عفونت خون

محمد جواد یکسالشه و بخاطر بیماری آنمی و عفونت شدید خونی از همدان به تهران منتقل شده تا درمان انجام بشه.
پدر کارگر ساده ست که توان پرداخت مخارج درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا چهل میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_176     انجام شد
نام کودک : مصطفی
تاریخ تولد : ۱۳۹۳

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان پا

مصطفی نه سالشه و دو سال پیش تصادفی میکنه که در اون تصادف پای کودک بشدت اسیب میبینه و یک جراحی انجام میده ولی درمان کامل انجام نمیشه و الان بخاطر درد و عفونت به بیمارستان مراجعه کرده. پدر کارگر ساده ست و توان پرداخت هزینه های درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا پنجاه میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_175    انجام شد
نام کودک : آیت
تاریخ تولد : ۱۳۸۴

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان تومور مغزی

آیت هفده سالشه و از ارومیه برای درمان تومور مغزش به تهران اومدن. تا بحال دو بار اب سر کشیده شده تا بتوانند جراحی را انجام دهند. بیمه روستایی دارند، پدر کشاورز ست و امکان پرداخت هزینه درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا سی و پنج میلیون تومان

کد کودک: y_02_174   انجام شد
نام کودک : زرافشان
تاریخ تولد : ۱۳۸۶

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان سل استخوانی

زرافشان شونزده سالشه و بخاطر بیماری سل استخوانی بستری شده و نیاز به جراحی و درمان دارد. پدر او سالهاست فوت شده و مادر توان پرداخت هزینه های درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا هفتاد میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_173     انجام شد
نام کودک : نصیر
تاریخ تولد : ۱۳۹۵

نیاز به تامین هزینه جراحی تومور قلب

نصیر هفت سالشه و چند ماهه درد قلب داره ولی بخاطر مشکل مالی نتونستن به پزشک مراجعه کنن. بعد از یک درد شدید با اورژانس به بیمارستان بوئین زهرا اصفهان میرن و متوجه توموری در قلب بچه میشن. از اونجا به تهران منتقل میشه و هر چه سریعتر باید جراحی و درمان انجام بشه. مادر کودک ایرانی ست و پدر از اتباع و کارگر روزمزد است که امکان پرداخت مخارج درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا هشتاد میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_172  انجام شد
نام کودک : امیرمحمد
تاریخ تولد : ۱۳۸۷

نیاز به تامین هزینه جراحی تومور مغزی

امیرمحمد بخاطر چشم درد به پزشک مراجعه کرد و متوجه تومور مغزی شدن. متاسفانه خانواده مشکلات مالی بسیاری دارند و نتوانستند درمان رو شروع کنند. بینایی او بسیار کم شده و باید سریعا کارهای جراحی انجام شود تا نابینا نشود. پدر او کارگر خدماتی ست و توان پرداخت هزینه ها را ندارند.

تخمین هزینه تا چهل و پنج میلیون تومان


 

 

کد کودک: y_02_171
نام کودک : نرگس
تاریخ تولد : ۱۳۸۶

نیاز به تامین هزینه درمان بیماری عروقی و عفونت

نرگس شانزده سالشه و روی بدنش زخم های نادری ایجاد شده که باعث عفونت شدیدی شده. بیماری عروقی هم داره و این مشکل رو تشدید میکنه. لازم هست چندین بار به اتاق عمل بره، زخم ها تراشیده و پانسمان بشه تا استخوان ها درگیر نشن. ازمایشات لازم هم باید انجام بشه تا منشا بیماری و پلن درمان درست مشخص بشه. پدر کارگری ساده است که توان پرداخت هزینه های درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا سی میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_170    انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۲

نیاز به تامین هزینه درمان مشکل ریه و عفونت

نوزاد یک قل هم داره و از زمان تولد بخاطر مشکل ریه و عفونت بستری شدن و ترخیص شدن اما چون بطور کامل درمان نشد مجدد حالش بد میشه و بستری میشه. پدر کارگری ساده است که امکان پرداخت هزینه های درمان را ندارند.

تخمین هزینه تا پانزده میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_169   انجام شد
نام کودک : آرتین
تاریخ تولد : ۱۳۸۶

نیاز به تامین هزینه درمان مشکل ریوی تنفسی

آرتین پونزده سالشه و با مشکل تنفسی به اورژانس بیمارستان مراجعه میکنه و با توجه به حاد بودن شرایط هوشیاریش پایین میاد و در بخش مراقبت های ویژه بستری میشه. متاسفانه پدر ندارد و مادر با خیاطی هزینه های زندگی را پرداخت میکنه.

تخمین هزینه تا سی و پنج میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_168    انجام شد
نام کودک : یاسر
تاریخ تولد : ۱۳۸۵

نیاز به تامین هزینه درمان و جراحی مغز

یاسر بخاطر تومور مغزی به بیمارستان مراجعه کرده و باید جراحی انجام بشه. این تومور باعث کم بینایی نوجوان شده. در بخش مراقبت های ویزه بستری و تحت درمان است. پدر او راننده است و توان پرداخت هزینه های بالای درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا هشتاد میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_167       انجام شد
نام کودک : امیرحسین
تاریخ تولد : ۱۳۸۴

نیاز به تامین هزینه درمان بیماری کلیوی

امیرحسین از کودکی مشکل کلیه داشته. سالها دیالیز شده و بالاخره پیوند کلیه انجام داد اما متاسفانه بدنش قبول نکرده. الان بیمارستان بستریه و تحت درمان قرار داره. پدر کارمند بازنشسته هستن اما هزینه های دارو و درمان بسیار بالاست و توان پرداخت ندارن.

تخمین هزینه تا شصت میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_166         انجام شد
نام کودک : ادرینا
تاریخ تولد : ۱۳۹۳

نیاز به تامین هزینه درمان بیماری مغز و اعصاب

ادرینا نه سالشه و به نوعی از بیماری مغز و اعصاب مبتلاست. دست و پای کودک دچار لرزش بی اختیار است و برای درمان باید دارویی خاص و تحت شرایط ویژه در مدت زمانی مشخص تزریق شود و در این دوره در بخش مراقبت های ویژه بستری ست. ادرینا بخاطر این مشکل امسال مدرسه نرفته. پدر کودک کارگر ست و امکان پرداخت هزینه های دارو و درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا چهل میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_165     انجام شد
نام کودک : سه قلوها
تاریخ تولد : ۱۴۰۲

نیاز به تامین هزینه درمان بیماری ریوی

سه قلوها با مشکل تنفسی بدنیا اومدن و هر سه باید تحت مراقبت ویژه باشن و از دستگاه برای تنفس استفاده کنند تا درمانشون تکمیل بشه و سلامتشون رو بدست بیارن.
پدر کارگر ساده است و امکان تامین مخارج درمان بچه ها را ندارد.

تخمین هزینه تا سی میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_164     انجام شد
نام کودک : دوقلوها
تاریخ تولد : ۱۴۰۲

نیاز به تامین هزینه درمان بیماری ریوی

دوقلوها تازه بدنیا اومدن، ریه اشون ناقصه و عفونت خیلی بالایی داره و بهمین دلیل در بیمارستان بستری هستند. با کمک دستگاه نفس میکشند. پدرشان کارگر ساده است و امکان تامین مخارج درمان بچه ها را ندارد.

تخمین هزینه تا بیست و پنج میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_163    انجام شد
نام کودک : عماد
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان بیماری تنفسی

عماد مبتلا به مشکل تنفسی شده و در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستریست. پدر او کارگر ساده ست که تامین هزینه های درمان براشون بسیار مشکل است.

تخمین هزینه تا سی میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_162     انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه درمان ریه

نوزاد با مشکل ریه متولد شده و در بیمارستان بستریست تا زمانیکه بتواند بدون مشکل نفس بکشد. پدر کارگری در خیاطی ست که امکان پرداخت هزینه های درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا پانزده میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_161   انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۲

نیاز به تامین هزینه جراحی روده

نوزاد از زمان تولد انسداد روده داشته و مقعد ندارد. در بخش مراقبت های ویژه بستریست و باید جراحی انجام دهد‌. پدر کارگر ساده است و توان پرداخت هزینه ها را ندارد.

تخمین هزینه تا سی میلیون تومان

کد کودک: y_02_160       انجام شد
نام کودک : ابوالفضل
تاریخ تولد : ۱۴۰۲

نیاز به تامین هزینه جراحی کام

ابوالفضل با مشکل شکاف کام متولد شده و باید جراحی انجام بده. پدر او کارگر روزمزد است و امکان تامین مخارج درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا بیست و پنج میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_159     انجام شد
نام کودک : علی
تاریخ تولد : ۱۴۰۲

نیاز به تامین هزینه درمان بیماری ریوی

علی تازه بدنیا اومده و ریه اش عفونت خیلی بالایی داره و بهمین دلیل در بیمارستان بستریست و بوسیله دستگاه نفس میکشد. پدر او کارگر ساده است و امکان تامین مخارج درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا سی و پنج میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_158     انجام شد
نام کودک : فاطمه
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه درمان تشنج

فاطمه یکسالشه و تشنج کرده و بهمین دلیل تحت مراقبت ویژه ست تا اسیب هایی که به کودک خورده ترمیم بشه و بتونه سلامتی کامل خودش رو بدست بیاره. پدر کارگری ساده ست که امکان پرداخت مخارج درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا بیست میلیون تومان

 

کد کودک: y_02_157    انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۲

نیاز به تامین هزینه جراحی انسداد روده

نوزاد با مشکل انسداد روده و نداشتن مقعد بدنیا اومده و بهمین دلیل در بیمارستان بستری ست، تحت مراقبت ویژه است تا شرایط لازم برای جراحی را داشته باشد.پدر او کارگر فصلی است که امکان پرداخت مخارج درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا چهل میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_156   انجام شد
نام کودک : الناز
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه درمان ریه و گوارش

الناز هشت ماهشه و بخاطر مشکل ریه و گوارش، نمیتونه خوب نفس بکشه و تغذیه کنه. در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستریست تا درمان انجام شود. پدر او کارگر روزمرد است و امکان پرداخت هزینه های درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا بیست میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_155    انجام شد
نام کودک : سارینا
تاریخ تولد : ۱۳۸۸

نیاز به تامین هزینه درمان بیماری خونی

سارینا سیزده ساله ست و از کودکی مشکل خونی بنام آنمی دارد. پلاکت پایین خون سرایطی را برای کودک بوجود می آورد که امکان فعالیت های روزمره مثل مدرسه رفتن را هم از بین میبرد. در بخش خون بستریست تا درمان انجام شود. پدر او کارگر ساده در روستاست و پرداخت مخارج بیمارستان براشون بسیار مشکل است.

تخمین هزینه تا هفده میلیون تومان

کد کودک : y_01_154    انجام شد
نام کودک : محمد جواد
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه درمان تشنج

محمد جوهد شش ماهشه، دچار تشنج شده و بخاطر همین در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستریست. پدر او کارگر فصلی ست و امکان پرداخت مخارج درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا دوازده میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_153    انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه جراحی روده

نوزاد با مشکل انسداد روده و بیرون زدگی روده از شکم متولد شده و بلافاصله در بیمارستان بستری شده تا چندین جراحی انجام شود. پدر او سرایداری ساده است که توان پرداخت هزینه های درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا پنجاه میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_152     انجام شد
نام کودک : رایان
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه درمان ریه

رایان با مشکل ریه بدنیا اومده و به همین خاطر تحت مراقبت ویژه ست. باید بستری بمونه و پروسه درمان رو طی کنه تا بتونه بدون مشکل نفس بکشه. پدر کارگر ست و توان پرداخت هزینه های درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا پانزده میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_151    انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه جراحی مری

نوزاد با مشکل مری متولد شده و باید جراحی انجام بده. دربخش مراقبتهای ویژه بستریست تا کارهای درمان انجام بشه. پدر کارگری ساده ست که پرداخت مخارج براشون مشکل ست.

تخمین هزینه تا شصت میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_150  انجام شد
نام کودک : سعیده
تاریخ تولد : ۱۳۹۴

نیاز به تامین هزینه جراحی کبد

سعیده هفت سالشه و بخاطر وجود کیستی در کبدش در بیمارستان بستری شده و باید جراحی انجام بده. پدرش کارگر ساده ساختمانیست که پرداخت هزینه جراحی و درمان براشون خیلی مشکل ست.

تخمین هزینه تا چهل میلیون تومان

کد کودک : y_01_149      انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه جراحی انسداد روده

نوزاد با مشکل انسداد روده و نداشتن مقعد متولد شده، بهمین خاطر در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستریست و باید جراحی انجام دهد. پدر کارگر ساده ست، بیکار شده و توان پرداخت هزینه ها را ندارد.

تخمین هزینه تا سی و پنج میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_148      انجام شد
نام کودک : دوقلوها
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه درمان مشکل تنفسی و عفونت ریه

دوقلوها بخاطر مشکل تنفسی و عفونت ریه در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند. پدر کارگر ست و تامین مخارج درمان براشون امکان پذیر نیست.

تخمین هزینه تا چهل میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_147    انجام شد
نام کودک : جواد حسین
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه درمان جراحی قلب

جواد حسین شش ماهشه و باید جراحی قلب انجام بده بهمین خاطر در بیمارستان بستری ست. پدر او کارگری ساده ست که امکان پرداخت هزینه های درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا چهل میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_146     انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه درمان جراحی چشم و درمان ریه

این نوزاد پسر بمحض تولد بخاطر مشکل تنفسی در بیمارستان بستری میشه و همچنین جراحی چشم هم باید انجام بده. پدر او توانایی تامین مخارج درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا سی میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_145   انجام شد
نام کودک : المینا
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه درمان جراحی قلب و کام

المینا یک سالشه و باید جراحی قلب و کام انجام بده، پدرش کارگر ساده ست و امکان پرداخت مخارج درمان رو نداره.

تخمین هزینه تا چهل میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_144   انجام شد
نام کودک : نیکا
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه درمان جراحی شکم

نیکا چهار ماهشه و با درد زیاد شکم به بیمارستان مراجعه میکنند و متوجه کیستی در شکم میشوند و باید جراحی انجام بشود. پدر کارگری روزمزد است که تامین مخارج درمان براشون بسیار مشکل است.

تخمین هزینه تا بیست میلیون تومان

کد کودک : y_01_143    انجام شد
نام کودک : آبیک
تاریخ تولد : ۱۳۹۸

نیاز به تامین هزینه درمان مشکل کبد

آبیک چهار سالشه و بخاطر مشکل کبد بستری شده و تحت مراقب ویژه ست. احتمال جراحی هم وجود دارد. پدرش کارگر مغازه است و توان پرداخت مخارج درمان فرزندش را ندارد.

تخمین هزینه تا چهل میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_142   انجام شد
نام کودک : سامیار
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه درمان مشکل تنفسی و جراحی کام

سامیار یک سالشه و بخاطر مشکل تنفس و کام در بیمارستان کودکان بستریست و باید جراحی انجام دهد. از بلوچستان به تهران منتقل شده و پدر کارگر روزمزد است که فعلا بیکار است و توانایی پرداخت هزینه ها را ندارد.

تخمین هزینه تا چهل میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_141   انجام شد
نام کودک : سلین
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه درمان مشکل قلبی

سلین تازه بدنیا اومده و بخاطر نارسایی و مشکل قلبی بستری و تحت مراقبت ویژه قرار داره. پدر او سرایداری ساده ست که تامین مخارج درمان براشون مشکل است.

تخمین هزینه تا پانزده میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_140    انجام شد
نام کودک : محمدعلی
تاریخ تولد : ۱۳۹۹

نیاز به تامین هزینه درمان ریه

محمدعلی بخاطر مشکل ریه و تنفس در بخش مراقبت های ویژه بستریست و باید دوره درمان رو کامل کنه. پدر او کارگری ساده است و پرداخت هزینه های دارو و درمان برایسان مشکل است.

تخمین هزینه تا چهل میلیون تومان

 

 

کد کودک : y_01_139    انجام شد
نام کودک : تمنا
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه جراحی روده

تمنا با انسداد روده بدنیا اومده و باید جراحی انجام بده. در بخش مراقبت های ویژه بستریست. پدر کارگر روزمزد هست، فعلا بیکار شده و امکان پرداخت هزینه درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا سی میلیون تومان

کد کودک : y_01_138    انجام شد
نام کودک : مهرافرین
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه جراحی روده

مهرافرین هشت ماهشه و بخاطر مشکل روده و انسداد مقعد در بیمارستان بستریه و باید جراحی انجام بده. از شاهرود به تهران منتقل شده و تحت مراقبت ویژه ست.
پدر کارگر فصلی ست که پرداخت هزینه ها براشون مشکل ست.

تخمین هزینه تا پانزده میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_137   انجام شد
نام کودک : یکتا
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه درمان ریه

یکتا یکسالشه و بخاطر کرونا دچار عفونت ریه شده و در بخش مراقبت های ویژه بستری ست.
پدر او کارگر سادست که امکان پرداخت هزینه درمان برایش مشکل است.

تخمین هزینه تا سی میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_136     انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه جراحی دیافراگم

نوزاد، دختریست با مشکل دیافراگم متولد شده و نیاز به جراحی دارد. الان در بخش مراقبت های ویژه بستریست تا کارهای لازم جراحی انجام شود. پدر کارگر سادست که پرداخت مخارج براشون بسیار سنگین است.

تخمین هزینه تا سی و پنج میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_135   انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه جراحی روده

نوزاد، دختر کوچکیست که با مشکل روده متولد شده و در بخش مراقبت های ویژه بستریست تا اماده جراحی شود. پدر او کارگر روزمزد است و امکان پرداخت هزینه ها را ندارد.

تخمین هزینه تا سی میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_134   انجام شد
نام کودک : درسا
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه درمان کبد

درسا با مشکل کبدی متولد شده و الان در بیمارستان بستریه. از بروجرد به تهران منتقل شده و پدر کارگری ساده ست که امکان تامین مخارج درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا دوازده میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_133    انجام شد
نام کودک : امیرحسین
تاریخ تولد : ۱۳۹۵

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان ریه

امیرحسین شش سالشه و متاسفانه پدرش رو از دست داده. بخاطر مشکل ریوی بستریه و مادر امکان پرداخت هزینه های درمان فرزند را ندارد

تخمین هزینه تا سی میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_132   انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان مری

نوزاد با مشکل مری بدنیا اومده و در بیمارستان بستریست تا جراحی لازم انجام شود. پدر او کارگر فصلی ست و امکان تامین هزینه های درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا بیست و پنج میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_131     انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان توده شکمی

وقتی نوزاد بدنیا میاد، پزشکان متوجه توده ای در شکم او میشن و به بیمارستان منتقل میشه تا کارهای جراحی و درمان انجام بشه. پدر او کارگر ساده ست و امکان پرداخت مخارج درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا بیست میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_130    انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه درمان و جراحی کبد

نوزاد با مشکل کبد متولد شده و در بخش مراقبت های ویژه بستریست و نیاز به جراحی دارد. پدر او کارگر فصلی ست و امکان تامین هزینه های درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا سیزده میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_129    انجام شد
نام کودک : نیکان
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه درمان مشکل ریه

نیکان با بیماری و عفونت ریه متولد شده و بخاطر همین در بیمارستان بستری ست. پدر او کارگر ساده ست و امکان پرداخت مخارج درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا پانزده میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_128      انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه درمان و جراحی روده

نوزاد مشکل روده دارد و در بخش مرقبت های ویژه بستریست. احتمالا مشکل او انسداد روده ست و باید جراحی انجام شود. پدر او کارگری ساده ست که امکان تامین هزینه های درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا بیست و پنج میلیون تومان

کد کودک : y_01_127    انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین درمان ریه

نوزاد با مشکل ریه متولد شده و بهمین دلیل در بخش مراقبت های ویژه بستریست. پدر او کارگری ساده ست که امکان پرداخت مخارج درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا سی میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_126     انجام شد
نام کودک : هومن
تاریخ تولد : ۱۳۹۷

نیاز به تامین درمان و جراحی صفرا

هومن چهار سالشه و بخاطر مشکل صفرا در بیمارستان بستریست و باید جراحی بشه. پدر امکان پرداخت هزینه ها رو ندارند.

تخمین هزینه تا بیست میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_125
نام کودک : دوقلوها
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین درمان در بخش مراقبت های ویژه

دوقلوها بخاطر نارس بودن در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند و از خرم اباد به تهران برای درمان منتقل شده اند. پدر انها کارگر ساده است و تامین مخارج درمان برایشان مشکل است.

تخمین هزینه تا پانزده میلیون تومان

کد کودک : y_01_124
نام کودک : محمد احسان
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه جراحی کبد و صفرا

محمد احسان بخاطر مشکل صفرا در بیمارستان بستری شده و جراحی انجام داده که خداروشکر موفقیت امیز بوده، الان در مراقبت های ویژه است تا شرایط برای جراحی کبد فراهم شود. پدر او کارگر است و امکان پرداخت هزینه ها را ندارد.

تخمین هزینه تا بیست میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_123   انجام شد
نام کودک : رزا
تاریخ تولد : ۱۳۹۹

نیاز به تامین هزینه درمان تنفس

رزا کودکی سه ساله است که مشکل تنفسی دارد و بخاطر همین بیماری در بیمارستان بستری است تا کارهای درمانی لازم برایش انجام شود. پدر امکان تامین هزینه ها را ندارد.

تخمین هزینه تا هشت میلیون تومان

کد کودک :y_01_122    انجام شد
نام کودک : محمدرضا
تاریخ تولد : ۱۳۹۷

نیاز به تامین هزینه درمان تشنج

محمدرضا چهار سال دارد و بخاطر تشنج در بیمارستان بستری شده و تحت مداواست، درصورت تاخیر در مداوا امکان آسیب جدی در تکلم و راه رفتن کودک وجود دارد. هزینه های درمان اوبسیار بالا میشود که چون پدر او کارگر ساده است، امکان پرداخت هزینه های درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا سی و پنج میلیون تومان

 

کد کودک :y_01_121       انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه جراحی غده کمر

نوزاد از زمان تولد توده ای در کمر نزدیک ستون فقرات دارد که باید جراحی شود، در غیر اینصورت امکان دارد کودک فلج شود. فعلا در بخش مراقبت های ویژه بستریست تا شرایط عمل فراهم شود. پدر او کارگر ساده است که امکان پرداخت هزینه های درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا بیست و پنج میلیون تومان


کد کودک :y_01_120       انجام شد
نام کودک : کمیل
تاریخ تولد : ۱۳۸۸

نیاز به تامین هزینه درمان کلیه

پدر و مادر کمیل از هم جدا شدند و هر کدوم زندگی جدیدی رو شروع کردند و به همین خاطر کمیل با مادربزرگ پیرش زندگی میکند. کمیل مشکل شدید کلیه دارد و چون نتوانسته داروهایش را مرتب تهیه و استفاده کند الان در بیمارستان بستریست و مادربزرگ امکان پرداخت هزینه ها را ندارد.

تخمین هزینه تا هشت میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_119       انجام شد
نام کودک : علی اصغر
تاریخ تولد : ۱۳۹۳

نیاز به تامین هزینه درمان ریه

علی اصغر هشت سالش ست و بخاطر مشکل ریوی نمیتواند راحت نفس بکشد. با تشدید بیماری و عفونت ریه به بیمارستان کودکان منتقل شده و تحت مراقبت ویژه است. پدر او کارگری ساده است که پرداخت هزینه های درمان براشون خیلی مشکل ست.

تخمین هزینه تا هفت میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_118      انجام شد
نام کودک : یوسف
تاریخ تولد : ۱۳۸۸

نیاز به تامین هزینه درمان کلیه و غدد

یوسف در روستایی در سیستان و بلوچستان زندگی میکند و مشکل کلیه و غدد دارد. در شهر خودشان امکانات درمان محدود بوده و بهمین خاطر به تهران منتقل شده و تحت مراقبت ویژه است.

تخمین هزینه تا هشت میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_117     انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه جراحی مری و درمان ریه

نوزاد با عفونت ریه متولد شده و مشکل مری هم دارد. در بخش مراقبت های ویژه بستریست و احتمال جراحی هم وجود دارد. پدر او کارگری ساده است که توان پرداخت هزینه ها را ندارد.

تخمین هزینه تا بیست میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_116    انجام شد
نام کودک : مرحبا
تاریخ تولد : ۱۳۹۶

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان طحال

مرحبا دختریست که بخاطر مشکل طحال بستری شده و جراحی باید انجام بشه. کودک بخاطر این مشکل نتوانسته مدرسه برود و باید سریعتر مداوا انجام گیرد. پدر او کارگری ساده است که امکان پرداخت هزینه ها را ندارد.

تخمین هزینه تا سی میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_115    انجام شد
نام کودک : محمد سبحان
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه درمان ریه و جراحی پا

محمد سبحان هم مشکل تنفسی دارد و هم مشکل پا و به همین دلیل فعلا در بخش مراقبت های ویژه بستری ست تا جراحی لازم انجام بشه.
پدر او کارگر تراشکاریست و تامین هزینه های درمان با بیمه سلامت برایشان بسیار مشکل است.

تخمین هزینه تا پانزده میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_114     انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۱

نیاز به تامین هزینه درمان تشنج

نوزاد برای مشکل تشنج به بیمارستان مراجعه کرده و دربخش مراقبتهای ویژه بستری شده. درصورت عدم درمان کامل و بموقع خطر فلج و از دست دادن تکلم برایش وجود دارد.
پدر کارگر است که امکان تامین مخارج درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا هفت میلیون تومان

 

کد کودک : y_01_113    انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان گوارش

نوزاد به دلیل مشکل گوارش و انسداد روده در بخش مراقبت های ویژه بستری ست و باید جراحی شود. پدر کارگری ساده ست که امکان تامین مخارج درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا سی میلیون تومان


 

کد کودک : y_00_112      انجام شد


نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان روده

نوزاد با مشکل روده متولد شده و باید جراحی بشه، فعلا در بخش مراقبت های ویژه بستریست تا بتونه به اتاق عمل بره. پدر او سرایداری ساده از اتباع است و چون مخارج درمان بالاست، امکان پرداخت هزینه را ندارد.

تخمین هزینه تا بیست میلیون تومان

 

کد کودک : y_00_111     انجام شد
نام کودک : یحیی
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه درمان ریه

یحیی بخاطر عفونت ریه در بیمارستان بستری و تحت مراقبت ویژه است. پدر او کارگری روزمزد از اتباع است و چون مخاج درمان بالاست، امکان پرداخت هزینه را ندارد.

تخمین هزینه تا بیست و پنج میلیون تومان

 

کد کودک : y_00_110    انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه درمان گوارش

نوزاد بدلیل مشکل گوارش در بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان بستری شده و احتمال جراحی هم وجود داره. پدر او کارگری ساده از اتباع است و چون مخاج درمان بالاست، امکان پرداخت هزینه را ندارد.

تخمین هزینه تا سی میلیون تومان

 

کد کودک : y_00_109     انجام شد
نام کودک : امیرعلی
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه درمان مشکل گوارش

امیرعلی با مشکل گوارشی متولد شده و بهمین خاطر امکان تغذیه عادی مثل بقیه بچه ها رو نداشت و به بیمارستان منتقل شد. درمان لازم باید انجام بشه تا بتونه بدون دستگاه تغذیه کنه. پدر او امکان پرداخت هزینه های درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا ده میلیون تومان

کد کودک : y_00_108    انجام شد
نام کودک : مهسا
تاریخ تولد : ۱۳۸۸

نیاز به تامین هزینه درمان کلیه

مهسا بخاطر مشکل کلیه و غدد در بیمارستان تحت مراقبت ویژه ست.
آزمایشات لازم باید انجام بشه تا روال درمانی کودک مشخص بشه.
پدر او کارگر ساده ست و تامین مخارج درمان برایشان بسیار مشکل است.

تخمین هزینه تا سی میلیون تومان

 

کد کودک : y_00_107   انجام شد
نام کودک : آرمان
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه درمان ریه

آرمان بدلیل عفونت ریه در بیمارستان بستری شده و باید کارهای درمانی لازم انجام بشه تا بتونه بدون کمک دستگاه نفس بکشه. پدر او کارگری ساده است و چون مخاج درمان بالاست، امکان پرداخت هزینه را ندارد.

تخمین هزینه تا پانزده میلیون تومان

 

کد کودک : y_00_106    انجام شد
نام کودک : حکمت
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان ریه

حکمت بخاطر مشکل تنفس بعد از تولد در بخش مراقبت های ویژه بستری و تحت نظر است. احتمال جراحی نیز بسیار بالاست. پدر او کارگری ساده از اتباع است و باتوجه به اینکه هزینه ها آزاد و بدون بیمه محاسبه میگردد، امکان پرداخت براشون بسیار مشکل است.

تخمین هزینه چهل میلیون تومان

 

کد کودک : y_00_105    انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه درمان و داروی مشکل تنفسی

نوزاد و خواهرش دو قلو هستن که از وقتی متولد شدن، مشکل تنفس دارند و به همین خاطر هم متاسفانه قل سومشون رو ازدست دادن. در بخش مراقبتهای ویژه بستری هستند. پدرشون سرایداری ساده ست که توان پرداخت هزینه های درمان و داروی بچه ها رو نداره.

تخمین هزینه دوازده میلیون تومان

 

کد کودک : y_00_104   انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه درمان گوارش و ژنتیک

نوزاد با مشکل ژنتیک متولد شده، همچنین مشکلات گوارش هم باعث شده که در بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان تحت نظر باشه. احتمال جراحی نیز بسیار بالاست که بعد از آزمایش مخصوص مشخص میگردد. پدر او کارگری ساده از اتباع است که امکان پرداخت هزینه های آزمایش و درمان را ندارد.

تخمین هزینه سی میلیون تومان

 

کد کودک : y_00_103    انجام شد

نیاز به تامین هزینه درمان کودکان مبتلا به کرونا بستری در بیمارستان کودکان

با توجه به پیک گونه امیکرون کرونا و شیوع بالا در کودکان، حدود بیست کودک بصورت روزانه در این بخش بستری هستند که با توجه به خدماتی که دریافت میکنند مثل دارو یا دستگاههایی که استفاده میشود، هزینه و طول درمان هر کودک متفاوت و بین یک تا دو و نیم میلیون میباشد.
خانواده بسیاری از این کودکان امکان تهیه مالی هزینه های درمان را ندارند.

تخمین هزینه برای بیست کودک بین بیست تا پنجاه میلیون تومان میباشد.

 

کد کودک : y_00_102    انجام شد
نام کودک : شاهان
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه درمان تشنج و جراحی کام

شاهان بعد از تولد بخاطر مشکل تشنج در بخش ای سی یو بستری شده، همچنین نیاز به جراحی کام نیز دارد. پدر او کارگری ساده از اتباع است و امکان تامین هزینه های جراحی و درمان را ندارد.

تخمین هزینه سی میلیون تومان

 

کد کودک : y_00_101     انجام شد
نام کودک : نویدان
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه درمان و جراحی قلب

نویدان هفت ماهشه و بخاطر مشکل قلبی و کرونا در بخش ای سی یو بیمارستان بستری هست. پدر او سرایدار باغی در شهر ری است و امکان پرداخت هزینه های بالای درمان را ندارد.

تخمین هزینه چهل میلیون تومان

 

کد کودک : y_00_100     انجام شد
نام کودک : داریوش
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه درمان کلیه

داریوش با مشکل کلیوی متولد شده و در بخش مراقبتهای ویژه بستریست. پدر کارگر ساده ست و امکان تامین هزینه دیالیز، دارو و درمان را ندارد.

تخمین هزینه هفت میلیون تومان

 

کد کودک : y_00_099    انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان ریه

کودک از مادر ایرانی و پدری افغانی در ایران با مشکل تنفسی بدنیا اومده و در بخش مراقبتهای ویژه بستریست. پدر کارگر ساده ست و امکان تامین هزینه ها رو بصورت آزاد ندارد.

تخمین هزینه هشتاد میلیون تومان

 

کد کودک : y_00_098     انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه درمان و جراحی ریه

نوزاد با مشکل تنفسی متولد شده و بلافاصله به بیمارستان منتقل شده تا کارهای درمانی لازم انجام بشه. پدر او کارگر روزمزد از اتباع است که امکان پرداخت هزینه ها را ندارد.

تخمین هزینه سی میلیون تومان

 

کد کودک : y_00_097    انجام شد
نام کودک : عباس
تاریخ تولد : ۱۳۹۴

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان ریه

عباس، شش سالشه و بخاطر مشکل ریه دچار عفونت شده و تحت مراقبت ویژه است. پدر او کارگری ساده از اتباع است که امکان پرداخت هزینه ها را ندارد.

تخمین هزینه نود میلیون تومان


 

کد کودک : y_00_096    انجام شد
نام کودک : رومینا
تاریخ تولد : ۱۳۹۳

نیاز به تامین هزینه کاشت حلزون گوش

رومینا با مشکل کم شنوایی شدید بدنیا اومده و خیلی دیر متوجه این موضوع شدند. الان هفت سالشه و اخرین راه برای شنیدن و صحبت کردن براش کاشت حلزون گوش هست و چون سنش از سه سال رد شده متاسفانه با تعرفه ازاد باید هزینه اش پرداخت بشود. پدر او کارگر ساختمانی ست و امکان پرداخت هزینه برایشان بسیار مشکل است.

تخمین هزینه بیست میلیون تومان

 

کد کودک : y_00_095     انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه درمانی کبد

نوزاد به دلیل مشکل کبد بعد از بدنیا اومدن از روستا به بیمارستان منتقل شده و تحت مراقبتهای ویژه است. پدر او کارگر ساده است که امکان تامین هزینه های درمانی را ندارد.

تخمین هزینه تا ده میلیون تومان

 

کد کودک : y_00_094   انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه جراحی روده

نوزاد با مشکل تنفس و روده بدنیا اومده و بلافاصله به بیمارستان منتقل شده تا کارهای درمانی لازم انجام بشه. پدرش کارگری ساده است که پرداخت هزینه ها برایش بسیار مشکل است.

تخمین هزینه تا هفت میلیون تومان

 

کد کودک : y_00_093     انجام شد
نام کودک : پریسا
تاریخ تولد : ۱۳۸۹

نیاز به تامین هزینه درمان ریه

پریسا بخاطر مشکل ریه و عفونت به بیمارستان مراجعه کرده و دربخش مراقبتهای ویژه بستری ست. پدر او کارگری ساده از اتباع است و پرداخت هزینه های درمان برایش مقدور نیست.

تخمین هزینه تا پنجاه میلیون تومان

 

کد کودک : y_00_092   انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان روده

نوزاد بدلیل مشکل روده چند روز بعد از تولد در بخش مراقبتهای ویژه بستری شده و باید جراحی انجام شود. پدر او از اتباع است، امکان بیمه کردن فرزندش را ندارد و چون کارگری ساده است پرداخت هزینه های درمان برایش مقدور نیست.

تخمین هزینه تا شصت میلیون تومان

 

کد کودک : y_00_091   انجام شد
نام کودک : محمد جواد
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه جراحی روده و درمان متابولیک

محمد جواد با مشکل متابولیک بدنیا اومده و همچنین برای ناراحتی روده باید جراحی شود. مادر او ایرانی و پدرش از اتباع است و کارگری ساده که نمیتواند هزینه ی جراحی را تامین کند.

تخمین هزینه تا پنجاه میلیون تومان

کد کودک : y_00_090    انجام شد
نام کودک : مهرداد
تاریخ تولد : ۱۳۹۹

نیاز به تامین هزینه درمان بخش مراقبتهای ویژه

مهرداد کودکی هشت ماهه ست که متاسفانه دچار برق گرفتگی شده و در بخش مراقبتهای ویژه بستریست و احتیاج به خدمات درمانی خاص دارد تا بتواند سلامتی اش بدست اورد. پدر او از اتباع است و نگهبان یک کارگاه است و نمیتواند هزینه های درمان را پرداخت کند.

تخمین هزینه تا شصت میلیون تومان

 

کد کودک : y_00_089  انجام شد

نام کودک : محمد

تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان مری و کلیه

محمد بخاطر مشکل کلیه و مری در بخش مراقبتهای ویژه بستری ست، بلع و گوارش انجام نمیشود و باید جراحی انجام دهد. پدر او کارگری ساده است که پرداخت هزینه های درمان و جراحی برایش بسیار مشکل است.

تخمین هزینه تا ده میلیون تومان

 

کد کودک : y_00_088    انجام شد

نام کودک : مه کیا

تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان روده

مه کیا با مشکل روده به دنیا اومده و از کاشان برای جراحی و درمان به تهران منتقل شده. پدر او سرایداری ساده است و نمیتواند هزینه های درمان را پرداخت کند.

تخمین هزینه تا پانزده میلیون تومان

 

کد کودک : y_00_087  انجام شد

نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه جراحی توده

مادر نوزاد ایرانی ست و پدرش از اتباع است. نوزاد با توده ای در پا بدنیا امده که باید برداشته شود.پدر او کارگر روزمزد است و امکان پرداخت هزینه ها را ندارد.

تخمین هزینه تا سی و پنج میلیون تومان

کد کودک : y_00_086  انجام شد
نام کودک : الهام
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان مری

پدر الهام عراقی و مادر ایرانی بوده، متاسفانه مادر بلافاصله بعد از بدنیا اوردن کودک از دنیا میره. الهام مشکل مری و بلع دارد و بهمین خاطر به بیمارستان کودکان تهران منتقل شده تا جراحی انجام دهد. پدر او کارگری ساده است و نمیتواند هزینه های درمان را پرداخت کند.

تخمین هزینه تا سی میلیون تومان

کد کودک : y_00_085  انجام شد
نام کودک : معصومه
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه جراحی روده

معصومه بخاطر مشکل روده در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری است و باید جراحی انجام شود. پدر کارگری ساده است و بدلیل کرونا بیکار شده و تامین هزینه برایشان بسیار مشکل است.

تخمین هزینه تا شش میلیون تومان

کد کودک : y_00_084   انجام شد
نام کودک : مهدیه
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه درمان گوارش

مهدیه با مشکل گوارش متولد شده و برای درمان از روستاهای اطراف سیستان به تهران منتقل شده. پدر او کارگر فصلی است که بخاطر خشکسالی فعلا کار و درامد ندارد.

تخمین هزینه تا هفت میلیون تومان

کد کودک : y_00_083   انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه درمان گوارش

نوزاد بدلیل مشکل گوارش از بدو تولد در بیمارستان بستری شده. پدر کارگری ساده است و تامین هزینه برایشان بسیار است.

تخمین هزینه تا سیزده میلیون تومان

کد کودک : y_00_082  انجام شد
نام کودک : نوزاد   
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان مری

نوزاد بعد از تولد بدلیل مشکل مری در بیمارستان بستری شده و نیاز به جراحی و درمان دارد. پدر خانواده را رها کرده و بخاطر همین کودک نمیتواند بیمه شود و هزینه ها بصورت آزاد محاسبه میشود. مادر توان مالی پرداخت هزینه ها را ندارد.

تخمین هزینه تا چهل میلیون تومان

کد کودک : y_00_081   انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه درمان تعویض خون

نوزاد با مشکل خونی متولد شده و بلافاصله به بخش مراقبت های ویژه بیمارستان کودکان منتقل شده و باید تعویض خون برایش انجام شود. پدر کارگر ساده و از اتباع است و امکان پرداخت هزینه ها را ندارد.

تخمین هزینه تا بیست میلیون تومان

کد کودک : y_00_080   انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان مری

نوزاد به دلیل مشکل مری بلافاصله بعد از تولد به بیمارستان منتقل شده و در بخش مراقبتهای ویژه بستری است. پدر سرایدار است و امکان پرداخت هزینه های درمان را ندارد.

تخمین هزینه تا پانزده میلیون تومان

کد کودک : y_00_079    انجام شد
نام کودک : نوزاد
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان گوارش

نوزاد با مشکل گوارش در رفسنجان متولد شده و بلافاصله برای درمان به بیمارستان تهران منتقل شده و در بخش مراقبتهای ویژه بستری است. پدر از اتباع افغان و کارگر کشاورز است که امکان پرداخت هزینه ها را ندارد.

تخمین هزینه تا بیست میلیون تومان

کد کودک : y_00_078  فوت شد
نام کودک : یاسین
تاریخ تولد : ۱۳۹۹

نیاز به تامین هزینه دارو و درمان بیماری تنفسی

یاسین دو سالشه و بدلیل مشکل ریه در بیمارستان بستری شده. این مشکل باعث عفونت ریه شده و تنفس رو براش مشکل کرده. پدر یاسین کارگر ساده است و تامین هزینه دارو و درمان برایشان مشکل است.

تخمین هزینه تا پنج میلیون تومان

کد کودک : y_00_077  انجام شد
نام کودک : سینا
تاریخ تولد : ۱۳۹۴

نیاز به تامین هزینه بیمارستان برای پیوند کلیه

سینا شش سالشه و بخاطر مشکل کلیه در بخش آی سی یو بیمارستان بستریه و دیالیز میشه. مشکل کلیه باعث مشکلات جسمی برای کودک شده و فعالیت رو براش مختل کرده. در لیست پیوند کلیه هست و تا اون زمان احتیاج به دارو و دیالیز داره. از شمال کشور برای درمان به تهران اومدن، پدر کشاورز است و امکان تامین هزینه های درمان را ندارد.

تخمین هزینه پنج تا هشت میلیون تومان

کد کودک : y_00_076
نام کودک : نوزاد  انجام شد
تاریخ تولد : ۱۴۰۰

نیاز به تامین هزینه جراحی روده و درمان کرونا

نوزاد تازه بدنیا اومده و بدلیل ابتلا به کرونا در بخش مراقبتهای ویژه بستری است تا بهبود حاصل شود و بعد از آن باید جراحی روده انجام دهد. پدر کارگری ساده است که امکان پرداخت هزینه ها را ندارد.

تخمین هزینه تا هفت میلیون تومان

کد کودک : y_00_075

نام کودک : نوزاد   انجام شد

تاریخ تولد : 1400

نیاز به تامین هزینه جراحی روده

نوزاد با مشکل روده متولد شده و در مراقبتهای ویژه بیمارستان بستری است تا جراحی انجام شود. پدرش کارگری روزمزد از اتباع است که درامد ثابت ندارد. امکان پرداخت هزینه ها برایشان وجود ندارد.

تخمین هزینه تا سی میلیون تومان

کد کودک : y_00_074

نام کودک : معصومه   انجام شد

تاریخ تولد : 1400

نیاز به تامین هزینه درمان گوارشی

معصومه با مشکل گوارش متولد شده و بخاطر این مشکل در بخش مراقبتهای ویژه بستریه و ممکنه نیاز به جراحی میدا کنه. پدرش کارگری ساده است که بخاطر کرونا بیکار شده و پرداخت هزینه ها برایشان بسیار مشکل است.

تخمین هزینه تا پنج میلیون تومان

کد کودک : y_00_073   انجام شد

نیاز به تامین هزینه درمان کودکان مبتلا به کرونا بستری در بیمارستان کودکان

با توجه به پیک بیماری کرونا و شیوع بالا در کودکان، حدود سی کودک به صورت روزانه در این بخش بستری هستند که با توجه به خدماتی که دریافت می کنند مثل دارو یا دستگاههایی که استفاده می شود هزینه و طول درمان هر کودک متفاوت و بین یک تا دو و نیم میلیون تومان می باشد.
خانواده بسیاری از این کودکان امکان تهیه مالی هزینه های درمان را ندارند.
تخمین هزینه برای سی کودک بین سی تا شصت میلیون تومان می باشد

کد کودک : y_00_072

نام کودک : چهارقلوها  انجام شد

تاریخ تولد : 1399

نیاز به تامین هزینه درمان بیماری تنفسی

چهارقلوها از وقتی بدنیا اومدن بخاطر مشکلات تنفسی در بخش مراقبت های ویژه بستری هستن.
پدر کارگری روزمزد است و درامد چندانی ندارد. امکان تامین هزینه های درمان برایشان بسیار دشوار است.

تخمین هزینه تا سیزده میلیون تومان

کد کودک : y_00_071

نام کودک : تینا

تاریخ تولد : 1389

نیاز به تامین هزینه درمان بیماری کلیوی

تینا پیوند کلیه انجام داده و الان در بخش مراقبت های ویژه بستری است. پدر او کارگری ساده است، از همدان برای درمان به تهران آمده اند و تامین هزینه های درمان و دارو برایشان سنگین است.

تخمین هزینه تا هفت میلیون تومان.

کد کودک : y_99_070

نام کودک : محمدحسین  انجام شد

تاریخ تولد : 1386

نیاز به تامین هزینه درمان بیماری گوارشی

محمدحسین با مشکل گوارش متولد شده و بخاطر این مشکل بارها بیمارستان بستری شده. پدر کارگر شهرداری است و تامین هزینه های درمانی و دارویی برایشان سنگین است.

تخمین هزینه دو تا پنج میلیون تومان

کد کودک : y_99_069

نام کودک : محمدعلی (ساره)  انجام شد

تاریخ تولد : 1399

نیاز به تامین هزینه جراحی گوارشی

محمدعلی با مشکل گوارش متولد شده و بخاطر این مشکل در بخش مراقبتهای ویژه بستریه و باید حراحی انجام بده. پدرش کارگری روزمزد از اتباع است که درامد ثابت ندارد. امکان پرداخت هزینه ها برایشان وجود ندارد.

تخمین هزینه تا بیست و پنج میلیون تومان

کد کودک : y_99_068

نام کودک : النا    فوت شد

تاریخ تولد : 1399

نیاز به تامین هزینه جراحی قلب باز

النا با مشکل قلبی متولد شده و بخاطر این مشکل در بیمارستان بستریه و باید بزودی عمل قلب باز انحام بده. پدرش کارگری روزمزد است و درامد ثابت ندارد. امکان پرداخت هزینه ها برایشان وجود ندارد.

تخمین هزینه تا دوازده میلیون تومان

کد کودک : y_99_067

نام کودک : فاطمه  انجام شد

تاریخ تولد : 1397

نیاز به تامین هزینه درمان

فاطمه دو سالشه و بخاطر تشنجی که داشته به بخش ای سی یو بیمارستان منتقل شده. پدرش کارگر روزمزد و فعلا بیکار است و بسختی داروهای لازم رو تهیه میکنه. امکان تامین هزینه های بیمارستان برایش مقدور نیست.
تخمین هزینه تا پنج میلیون تومان

کد کودک : y_99_066

نام کودک : نوزاد    انجام شد

تاریخ تولد : 1399

نیاز به تامین هزینه جراخی و درمان گوارش

نوزاد تازه بدنیا آمده و بخاطر مشکل گوارش در بخش مراقبتهای ویژه بستری است. پدر از اتباع افغانی است که سالها در ایران کارکرده و زندگی میکند اما متاسفانه تحت پوشش بیمه قرار نمیگیرند‌. تامین هزینه ی جراحی و درمان برای او که کارگری روزمزد است بسیار سنگین است و امکان پرداخت ندارند.

تخمین تا چهل و پنج میلیون تومان

کد کودک : y_99_065

نام کودک : یاسر   انجام شد

تاریخ تولد : 1399

نیاز به تامین هزینه درمان کووید ۱۹ و جراحی روده

مادر یاسر ایرانیست و پدر از اتباع افغان است و به همین دلیل امکان پوشش بیمه وجود ندارد. یاسر از زمان تولد بخاطر عفونت به بیمارستان کودکان منتقل شده و با تشخیص کووید ۱۹ و مشکل روده در بخش مراقبت های ویژه بستری است. پدر کارگر روزمزد است که امکان تامین مخارج درمان را ندارد.

تخمین هزینه پانزده تا چهل میلیون تومان

کد کودک : y_99_064

نام کودک : نوزاد   انجام شد

تاریخ تولد : 1399

نیاز به تامین هزینه درمان و جراحی روده

نوزاد تازه بدنیا آمده و بعد از تولد رها شده. الان در بخش مراقبتهای ویژه بستری است تا مشخص شود نیاز به جراحی وجود دارد یا خیر.
در حال حاضر نوزاد هیچ سرپرست و بیمه ای ندارد و هزینه درمان بالایی خواهد داشت.

تخمین هزینه پنج تا سیزده میلیون تومان

کد کودک : y_99_063

نام کودک : آوا انجام شد

تاریخ تولد : 1399

نیاز به تامین هزینه درمان و جراحی توده ی ریه

آوا با توده ای در ریه بدنیا اومده و به بیمارستان منتقل شده و جراحی انجام داده، الان در بخش مراقبتهای ویژه بستری است. پدرش کارگری روزمزد است و بخاطر کرونا مدتی است بیکار است و امکان پرداخت هزینه ها را ندارد.

تخمین هزینه سه تا پنج میلیون تومان

کد کودک : y_99_062

نام کودک : نوزاد انجام شد

تاریخ تولد : 1399

نیاز به تامین هزینه درمان و جراحی قلب

خانواده نوزاد تابعیت افغانی دارند و سالهاست در ایران کار میکنند. متاسفانه بخاطر مشکل قلبی در بخش مراقبتهای ویژه بستری است و اگر جراحی انجام شود باتوجه به نداشتن بیمه مخارج سنگینی دارد. پدر کارگر است و امکان تامین هزینه را ندارد.

تخمین هزینه تا بیست و پنج میلیون تومان

کد کودک : y_99_061

نام کودک : سودا انجام شد

تاریخ تولد : 1399

نیاز به تامین هزینه جراحی انسداد روده

سودا از زمان تولد با مشکل انسداد روده و نداشتن مقعد مواجه است. در بخش مراقبتهای ویژه بستری است و باید جراحی شود. پدر او کارگر روزمزد است که بدلیل تعطیلی مشاغل درامدی ندارد و امکان تامین مخارج را ندارد.

تخمین هزینه تا پنج میلیون تومان

کد کودک : y_99_060

نام کودک : نوزاد    انجام شد

تاریخ تولد : 1399

نیاز به تامین هزینه درمان و جراحی مری

نوزاد از زمان تولد بدلیل مشکل گوارش و مری به بیمارستان منتقل شده و جراحی انجام داده، الان در بخش مراقبتهای ویژه بستری است. پدر نوزاد بخاطر اعتیاد خانواده را رها کرده و مادر امکان پرداخت هزینه ها را ندارد.

تخمین هزینه ده تا سی میلیون تومان

کد کودک: y_99_059

نام کودک : آوینا   انجام شد

تاریخ تولد : 1398

نیاز به تامین هزینه درمان و بیمارستان

آوینا بدلیل مشکل کلیوی و همچنین تنفسی در بخش مراقبتهای ویژه تحت درمان است. از آمل برای مداوا به تهران منتقل شده و احتمال جراحی هم وجود دارد. پدر کارگر است و امکان پرداخت هزینه ها را ندارد.

تخمین هزینه تا پنج میلیون تومان

کد کودک: y_99_058

نام کودک : امیرحسین    انجام شد

تاریخ تولد : 1379

نیاز به تامین هزینه درمان و بیمارستان

امیرحسین از زمانیکه بدنیا آمده بخاطر مشکل کلیه تا امروز هرهفته دیالیز شده و داروهای زیادی دریافت کرده. بدلیل مشکل خاص کلیه رشد کامل و کافی نداشته. الان بخاطر همین مورد در ای سی یو بیمارستان بستری است و با توجه به سن بالای پدر و عدم توانایی برای کار امکان تامین هزینه های درمان وجود ندارد.
تخمین هزینه تا پنج میلیون تومان

کد کودک: y_99_057

نام کودک : نوزاد  انجام شد

تاریخ تولد : 1399

نیاز به تامین هزینه درمان و جراحی

مادر نوزاد ایرانیست و پدرش تابعیت افغانی دارد.
کودک از زمان تولد بدلیل مشکلات گوارشی بستری است و جراحی انجام داده، چون امکان بیمه کردن وجود نداره، هزینه های درمان بسیار بالا میشود.
نوزاد اکنون در بخش مراقبتهای ویژه بستری است تا درمان کامل شود. پدر سرایدار است و امکان پرداخت هزینه ها را ندارد.

تخمین هزینه ده تا بیست و پنج میلیون تومان

کد کودک: y_99_056

نام کودک : محمدباقر   انجام شد

تاریخ تولد : 1399

نیاز به تامین هزینه درمان

محمدباقر شش ماهه است. از زمان تولد مشکل کلیه باعث شده دائما تحت درمان باشد و الان در بیمارستان بستری است. نیاز به استفاده از دستگاهها و داروهای خاص وجود دارد و اگر نارسایی برطرف نشود، دیالیز گزینه بعدی خواهد بود. خانواده او از لرستان به تهران آمده اند و متاسفانه سیل لرستان باعث تخریب منزل و بیکاری پدر شده و بهمین دلیل تامین هزینه های درمان برایش بسیار دشوار است.

تخمین هزینه پنج تا دوازده میلیون تومان

کد کودک: y_99_055

نام کودک : عمران   انجام شد

تاریخ تولد : 1399

نیاز به تامین هزینه درمان و جراحی

مادر عمران ایرانیست و پدرش از اتباع افغان.
کودک از زمان تولد بدلیل مشکلات تنفسی و اختلالات گوارشی بستری است و چون امکان بیمه کردن وجود نداره، هزینه های درمان بسیار بالا میشود.
عمران در بخش مراقبتهای ویژه بستری است و امیدواریم جراحی لازم نشود. پدر کارگر روزمزد است و امکان پرداخت هزینه ها را ندارد.

تخمین هزینه دوازده تا سی میلیون تومان

کد کودک : y_99_054

نام کودک : مهدی  انجام شد

تاریخ تولد : 1399

نیاز به تامین هزینه درمان و جراحی

مهدی از زمان تولد بخاطر مشکل ریه در بخش مراقبتهای ویژه بستری است و اگر مشکل با کمک دستگاه و دارو برطرف نشود احتمال جراحی وجود دارد.

تخمین هزینه شش تا بیست میلیون تومان

کد کودک : y_99_053

نام کودک : یاسین    انجام شد

تاریخ تولد : 1397

نیاز به تامین هزینه درمان و داروهای خاص

یاسین قبلا بخاطر مشکل ریه تحت عمل جراحی قرار گرفته و بعد از بهبود نسبی ترخیص شد اما بدلیل عفونت شدید و مشکلات تنفسی، مجدد به بیمارستان برگشته و در بخش مراقبتهای ویژه بستری است تا عفونت برطرف شود و مشخص بشه احتیاج به جراحی دیگری هست یا خیر. پدر یاسین کارگری ساده است که قدرت تامین هزینه درمان را ندارد.

تخمین هزینه پنج تا پانزده میلیون تومان

کد کودک : y_99_052

نام کودک : سید سهیل      انجام شد

تاریخ تولد : 1399

نیاز به تامین هزینه جراحی گوارشی

سید سهیل بخاطر مشکل تغذیه و گوارش نامناسب در بیمارستان بستری و جراحی شده است، بیمه سلامت دارند و با توجه به اینکه پدر کارگری روزمزد است پرداخت هزینه برایش مقدور نمیباشد.

تخمین هزینه هفت تا بیست میلیون تومان.

کد کودک : y_99_051

نام کودک : نوید   انجام شد

تاریخ تولد : 1394

نیاز به تامین هزینه جراحی پیوند روده

نوید در خانواده ای پرجمعیت از روستاهای اطراف زاهدان برای درمان به تهران منتقل شده. پدر او نگهبانی ساده است که تامین هزینه معیشت هم برایش مشکل است. نوید سالها با مشکل گوارشی زندگی کرده و بدلیل حاد شدن مشکل روده نیاز به عمل پیوند روده دارد.

تخمین هزینه سه تا دوازده میلیون تومان.

کد کودک :y_99_050

نام کودک : مهرگان  انجام شد

تاریخ تولد : 1399

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان مری

مهرگان بخاطر مشکل مری امکان بلع مناسب ندارد و بهمین دلیل تحت عمل جراحی قرار گرفته و تا زمان بهبود در بخش مراقبتهای ویژه است و با سرم خوراکی تغذیه میشود. بیمه سلامت دارند و امکان پرداخت هزینه برای پدر کارگرش بسیار مشکل است.

تخمین هزینه پنج تا ده میلیون تومان.

کد کودک : y_99_049

نام کودک : یوسف  انجام شد

تاریخ تولد : 1398

نیاز به تامین هزینه عمل قلب باز

یوسف از پدر و مادری افغانی در ایران بدنیا اومده. در کانکسی در کوره های آجرپزی زندگی میکنند و پدر نگهبان است. با تشخیص کادر درمان یوسف بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری شده تا عمل قلب باز انجام شود.
باتوجه به اینکه هیچگونه بیمه ای ندارند هزینه درمان بسیار بالاست و پدر امکان پرداخت ندارد.
تخمین هزینه چهل تا شصت میلیون تومان.

کد کودک : y_99_048

نام : میکائیل  انجام شد

تاریخ تولد :1397

نیاز به تامین هزینه درمان برای نارسایی کلیوی

میکائیل از یازده ماهگی بخاطر مشکلات کلیوی تحت درمان است. از روستاهای اطراف سیستان و بلوچستان به تهران امدن و در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری و تحت مداواست. ازمایش ژنتیک جهت تشخیص دقیق نارسایی و تعیین پروسه درمان درست انجام شده است‌. پدر او کارگر روزمزد است و امکان تامین هزینه های درمان را ندارد.
تخمین هزینه بین پنج تا پانزده میلیون تومان.

کد کودک : y_99_047

نام : نوزاد  انجام شد

تاریخ تولد : 1399

نوزاد در روستاهای اطراف قزوین با مشکل کلیوی بدنیا اومده و در بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان بستری است. احتمال جراحی وجود دارد و باتوجه به اینکه پدر کارگر کشاورز است امکان تامین هزینه های درمان را ندارد.

تخمین هزینه پنج تا ده میلیون تومان.

کد کودک : y_99_046

نام کودک : مهدیه  انجام شد

تاریخ تولد : 1386

نیاز به تامین هزینه درمان و دستگاههای مخصوص اندام های داخلی
مهدیه سیزده سالشه و بخاطر مشکل قلبی تحت جراحی قرار گرفته و الان متاسفانه تمام اندام ها و ارگان های داخلی بدنش درگیر هست و باید مدتی در بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان بستری باشه و از دستگاهها و داروهای مخصوص استفاده کنه تا شرایط بدنش استیبل بشه و بتونه سلامت کامل رو بدست بیاره. پدر مهدیه کارگره و تامین هزینه های درمانی براشون سخت و دشواره.

تخمین هزینه بین پنج تا ده میلیون تومان

 

کد کودک : y-99-045

نام کودک : نازنین زهرا    انجام شد

تاریخ تولد : 1399

نیاز به تامین هزینه درمان و دستگاههای مخصوص ریه

نازنین زهرا با مشکلات ریوی بدنیا اومده و بمحض تولد به بخش مراقبت های ویژه منتقل شده. بیمه او روستایی است و پدر کارگر روزمزد است. اگر به کمک دستگاه و دارو مشکل نوزاد برطرف نشود، احتمال جراحی وجود دارد.

تخمین هزینه بین هفت تا ده میلیون تومان

کد کودک : y_99_044

نام کودک : رایان   انجام شد

تاریخ تولد : 1395

نیاز به تامین هزینه جراحی کاشت حلزونی گوش

رایان از وقتی بدنیا اومده مشکل شنوایی حاد داره، تا الان دوبار سمعک مخصوص برای او ساخته شده ولی متاسفانه تاثیری بر بهبود شنوایی نداشته و چون با سمعک فقط نویز میشنیده، خیلی پرخاشگر میشه. پزشکان احتمال ابتلا به اتیسم و یا اختلال روانی هم میدهند که با ازمایشات و جلسات درمانی بسیار، مشخص میشه خداروشکر این مشکلات وجود نداره و فقط مسئله شنوایی است. تنها راه درمان کاشت حلزون گوش است. پدر کارمند روزمزد است و امکان تامین هزینه را ندارد.

تخمین هزینه بین سی و پنج تا پنجاه میلیون تومان

کد کودک : y-99-043

نام کودک : یاسره    انجام شد

تاریخ تولد : 1398

نیاز به تامین هزینه درمان

یاسره بدلیل تولد زود هنگام نارس بدنیا امده و مشکل بلع و گوارش دارد. از زمان تولد به بیمارستان منتقل شده و دربخش مراقبت های ویژه است. او حتی امکان خوردن شیر را ندارد و باید سرم به او وصل باشد. بدلیل کوچکی نوزاد، نظر پزشکان بر این است که مدت دیگری تحت مراقبت ویژه باشد و درصورت رفع نشدن این مشکل نیاز به جراحی خواهد داشت. پدر او روزمزد است و امکان تامین هزینه های درمانی را ندارد.

تخمین هزینه بین شش تا هشت میلیون تومان

کد کودک : y-99-042

نام کودک : فرانک   انجام شد

نوزاد سه ماهه

نیاز به تامین هزینه مراقبت، تشخیص و درمان

فرانک با مشکل تنفسی بخاطر آسیب ریه بدنیا آمده و از زمان تولد تا الان در بخش مراقبت های ویژه بستری است. اقدامات مراقبتی خاص مثل اکسیژن و دستگاه مخصوص برای او در حال انجام است. اگر با این اقدامات و رشد نوزاد این آسیب برطرف نشود، نیاز به جراحی خواهد داشت. پدر او کاگری ساده است و امکان تامین هزینه های درمان را ندارد.

تخمین هزینه بین شش تا هشت میلیون تومان

کد کودک : y-99-041

نام کودک : معصومه   انجام شد

نوزاد چند ماهه

نیاز به تامین هزینه های تشخیصی و درمانی

معصومه بخاطر مشکل کبدی و معده از فروردین ماه در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری است. باتوجه به دستگاههای خاص و داروهای خاصی که باید برای این نوزاد استفاده شود تا بهترین روند درمانی تشخیص داده شود هزینه بستری و درمان  بالا میباشد. پدر معصومه کارگر است و بیمه شده سلامت و ساکن قم هستند.

تخمین هزینه بین هشت تا ده میلیون تومان

کد کودک : y-99-040

نام کودک : الیسا

متولد : 1393

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان

خانواده الیسا از سیل زده های آق قلا هستند. سال گذشته در اثر انفجار تنور، دستها و گوش الیسا دچار سوختگی شدید شد. خانواده بخاطر آسیبی که از سیل خورده بودند امکان مداوای کامل و درست را نداشتند و بخاطر همین دستان الیسا گوشت اضافه آورده و بعلت چسبندگی پوست، کارایی دست پایین آمده و فعالیت او را محدود کرده است. خانواده به تهران مهاجرت کردند و در ساختمانی سرایدار هستند. امسال الیسا باید به مدرسه بره و برای انجام کارهای مدرسه و مداد دست گرفتن نیاز به جراحی داره.

تخمین هزینه  بیست میلیون تومان

کد کودک : y-98-039

نام کودک : نبیلا    انجام شد

متولد : 1398

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان

پدر نبیلا کارگر روزمزد بوده و در یکی از روزهایی که سر چهارراه بوده و برای کار رفته، دیگه برنگشته و خانواده سعی در پیدا کردن او دارند اما متاسفانه هنوز خبری از او نتوانستند پیدا کنند. به همین خاطر نبیلا هیچ بیمه ای ندارد. متاسفانه نارسایی کلیه و دستگاه گوارش باعث شد بمحض تولد در بخش نوزادان بستری شود و یک جراحی هم انجام دهد. او فعلا بستری است و احتمالا چند جراحی دیگر هم لازم داشته باشد.

تخمین هزینه بین سی و سه میلیون تا چهل میلیون

کد کودک : y-98-038

نام : مهسا     انجام شد

متولد : 1398

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان

مهسا با مشکل انسداد روده و نداشتن مقعد به دنیا امده. زمانی که متولد میشود با عفونت خون ناشی از تجمع مدفوع در بدن بستری میشود و مورد جراحی قرار میگیرد تا قسمتی از روده باز شود و مدفوع خارج شود. الان این کودک در بخش جراحی بیمارستان بستری است تا عفونت کامل برطرف شود و بتواند جراحی دیگری برای باز کردن روده و مقعد انجام دهد. پدر او کارگری ساده است و امکان پرداخت این هزینه ها را ندارد.

تخمین هزینه بین چهار تا هفت میلیون تومان

کد کودک : y-98-037

نام : نوزاد شکری  انجام شد

متولد : 1398

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان مری و گوارش

این نوزاد بمحض بدنیا امدن و با تشخیص مشکل مری در بیمارستان بستری شد و خانواده هنوز فرصت نامگذاری و گرفتن شناسنامه برایش نداشته اند. حدود چهل روز بخاطر نارس بودن و ضعف تحت مراقب های ویژه بوده و بوسیله سرم تغذیه میشده. خداروشکر الان حال عمومی مناسبی داره و اماده جراحی مری است. پدر او کارگر است و امکان تامین هزینه های درمان و جراحی را ندارد.

تخمین هزینه بین هشت تا یازده میلیون تومان

کد کودک : y-98-036

نام : آرتین    انجام شد

متولد :1398

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان روده و مقعد

آرتین همان نوزاد کد 026 ماست که با مشکلات روده بدنیا اومد و بعد از جراحی و تامین هزینه ترخیص شد. اینبار برای ادامه درمان و بخاطر نداشتن مقعد ودیگر مشکلات روده بستری شده و عمل جراحی انجام داده. بدلیل التهاب و عفونت در بخش ویژه بستری است.

تخمین هزینه بین ده تا سیزده میلیون

کد کودک : y-98-035

نام : رویا   انجام شد

متولد : 1391

نیاز به تامین هزینه های جراحی قلب

رویا مشکل قلبی داره و باید حتما جراحی انجام بده. متاسفانه پدرش فوت شده و مادر سرپرستی خانواده را بعهده گرفته و چون تحصیلات و تخصص بالایی ندارد، کار مناسبی هم ندارد. در پاکدشت مستاجر هستند وامکان تامین هزینه های درمان و جراحی را ندارند. رویا بخاطر بیماری قلبی بجای مدرسه رفتن در بیمارستان بستری است. بیمه سلامت دارند ولی متاسفانه این بیمه، هزینه ها را پوشش نمیدهد. او الان در بخش ای سی یو تحت نظر است و بعد از اماده شدن و ایجاد شرایط مناسب تحت جراحی قرار میگیرد.

تخمین هزینه بین چهار تا هشت میلیون تومان.

کد کودک : y-98-034

نام : محمدرضا    انجام شد

متولد : 1383

نیاز به تامین هزینه های جراحی و درمان

محمدرضا با یک بیماری نادر بدنیا اومده و مدت طولانی در بیمارستان بستری بوده و در نهایت یک پایش را قطع میکنند. الان متاسفانه استخوان همان پا کمی رشد کرده و باعث ایجاد عفونت شده. برای درمان باید دوباره جراحی شود. پدر او بدلیل سن بالا حتی امکان همراهی فرزندش را ندارد.

تخمین هزینه بین شش تا ده میلیون تومان

کد کودک : y-98-033

نام : حسین    انجام شد

متولد : 1398

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان سیستم گوارش

حسین از وقتی بدنیا اومده به خاطر مشکلات گوارشی زیاد در بیمارستان بستری شده و تحت عمل قرار گرفته. پدرش کارگر روزمزد است و با توجه به هزینه های بالای زندگی، امکان تامین هزینه های بیمارستان و درمان را ندارد. با توجه به اینکه از اواخر مهرماه تا الان در بیمارستان بستری است هزینه هایش بنسبت بالا شده.

تخمین هزینه بین نه تا دوازده میلیون تومان

کد کودک : y-98-032

نام : محمد رضا    انجام شد

متولد : 1398

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان سیستم گوارش

محمد رضا با مشکلات زیادی مثل فتق، انسداد روده و بسته بودن مقعد بدنیا اومده. یک جراحی انجام داده و در بیمارستان بستریه. تنها فرزند خانوادست و پدرش کارگری سادست و در ورامین زندگی میکنند. شرایط سخت مالی و مشکلات بسیار باعث شده پدر نتواند هزینه های درمان را تامین کند.

تخمین هزینه بین چهار تا هفت میلیون تومان.

کد کودک : y-98-031

نام : پری     انجام شد

متولد : 1398

نیاز به تامین هزینه جراحی و درمان مری

پری نام مادر این کودک است چون هنوز نامی ندارد. پدر این کودک آنها را رها کرده و متاسفانه کودک بیمه نمیباشد و تمام هزینه ها بصورت آزاد محاسبه میشود. از زمان تولد مشکل گوارش و مری داشته و در بیمارستان بستری است. یکبار جراحی انجام داده و در بخش مراقبتهای ویژه بستری است. بدلیل عفونت و شرایط خاص جسمی دارو و تغذیه از طریق سرم یا بینی به کودک میرسد.

تخمین هزینه بین شش تا پانزده میلیون

کد کودک : y-98-030

نام : ستایش      انجام شد

متولد : 1398

نیاز به تامین هرینه جراحی و درمان روده

ستایش نام مادر این کودک است. پدر کودک، خانواده را رها کرده و متاسفانه این نوزاد بیمه نمیباشد و تمام هزینه ها بصورت آزاد محاسبه میشود. این کودک با مشکل انسداد روده و نداشتن مقعد بدنیا آمده و در بیمارستان بستری است. یکبار جراحی شده ولی بدلیل عفونت و التهاب و تکمیل پروسه درمان در بخش مراقبت های ویژه است.

تخمین هزینه بین هفت تا چهارده میلیون

کد کودک : y-98-029

نام : نوزاد  انجام شد

متولد : 1398

نیاز به تامین هزینه جراحی روده

نوزاد، زمانیکه مادرش تو بیمارستان زایمان کرده، فرار کرده و در بیمارستان تنها رها شده. چون بچه مریض بوده به بیمارستان کودکان منتقل شده و در اونجا تحت درمان قرار داره. تا مشخص شدن تکلیف والدین نوزاد، بهزیستی کودک را تحت حمایت قرار نمیدهد. بنابراین تمام هزینه ها بصورت ازاد و بدون بیمه حساب میشود.کودک مشکل گوارشی و روده دارد و باید تحت جراحی قرار گیرد.

تخمین هزینه بین بیست تا سی میلیون

کد کودک : Y-98-028

نام : آرسام  انجام شد

متولد : 1397

نیاز به تامین هزینه جراحی ریه

آرسام بیست ماهشه و یک توده درون ریه اش داره که امکان تنفس رو براش سخت کرده و باید هر چه سریعتر جراحی بشه. پدر آرسام کارگر خیاطی است و همین فرزند رو داره که بدلیل هزینه های بالای زندگی و منزل استیجاری شرایط تامین هزینه های جراحی و درمان رو ندارند. جراحی آرسام باید سریع انجام بشه تا بچه بتونه زنده بمونه و بعد توده برای تشخیص به پاتولوژی فرستاده میشه تا روند درمان تکمیل بشه.

تخمین هزینه بین چهار تا هشت میلیون تومتن

کد کودک : y-98-027

نام : آرتین   انجام شد

متولد : 1398

نیاز به تامین هزینه جراحی روده

آرتین پنج ماهشه و از وقتی بدنیا اومده با مشکلات گوارشی علی الخصوص روده درگیر است. آنها در ورامین زندگی میکنند و پدر کارگر سادست و امکان تامین هزینه های بیمارستان و دارویی فرزند را ندارد. آرتین مدتی تو ICU بستری بوده و جراحی انجام داده و بدلیل عفونت شدید روده بستری است و دارو دریافت میکنه.

تخمین هزینه سه تا هفت میلیون تومان

کد کودک : y-98-026

نام : نوزاد        انجام شد

متولد : 1398

نیاز به تامین هزینه جراحی روده

نوزاد، تازه بدنیا اومده وهنوز نام نداره. از بدو تولد مشکل روده داره و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد. دو ماه در بیمارستان بستری بوده و بعد از ازمایشات و برطرف شدن مشکلات عفونت تحت عمل جراحی قرار گرفته و الان هم در بیمارستان بستری است. خانواده این کودک از روستاهای کرمانشاه آمدند. بیمه روستایی دارند ولی هزینه های درمان خیلی بیشتر از توان خانوادست.

تخمین هزینه بین شش تا پانزده میلیون

کد کودک : y-98-025

نام : زهرا    انجام شد

متولد : 1394

نیاز به تامین هزینه جراحی غده

زهرا چهار سالشه و غده ای زیر گلوش داره که باید جراحی بشه و بعد مشخص بشه این غده چیه تا بتونن درمان مناسب رو براش تجویز کنند. پدر زهرا راننده است و بعلت عمل دیسک خانه نشین شده و چهار تا بچه داره که با توجه به هزینه های زندگی، امکان تامین هزینه درمان براشون مشکله. هزینه های درمان مشخص نیست و بعد جراحی و بسته به حال کودک و داروهای تجویزی و میزان بستری مشخص خواهد شد.

تخمین هزینه بین دو تا شش میلیون

کد کودک : y-98-024

نام: رها سادات    انجام شد

متولد : 1393

نیاز به تامین هزینه آزمایش ژنتیک

رها از بدو تولد نوعی مشکل ژنتیکی نادر بنام میاستنی گراویس دارد که باعث اختلال حرکتی در بچه شده. دیرتر از همه همسن و سالهایش شروع به راه رفتن کرد و الان هم نمیتونه خیلی تحرک داشته باشه. در واقع اختلالی در سیستم مغزی و اعصاب و ماهیچه ای است که تحرک بچه رو مختل میکنه. برای درمان و تجویز درست دارو نیاز به ازمایش دقیق ژنتیک هست چون داروهایی که به رها داده بودند باعث بدتر شدن حالش شد. تا وقتی این ازمایش انجام نشه امکان تجویز دارو و کنترل بیماری وجود نداره. نمونه برداری در ازمایشگاه ژنتیک داخل ایران انجام میشه و نمونه برای ازمایش دقیق باید به المان فرستاده بشه.

تخمین هزینه بین هشت تا ده میلیون تومان.

کد کودک : y-98-023

نام : علی    انجام شد

متولد : 1397

نیاز به تامین هزینه جراحی روده

علی یکساله بدلیل مشکلات روئدوی تا الان دوبار جراحی شده و الان تو بیمارستان بستریه. علی سومین فرزند خانوادست و پدر متاسفانه امکان تامین هزینه های درمان رو نداره. دو ماه بعد از جراحی اول چسبندگی و گرفتگی باعث شد تا دوباره به اتاق عمل بره و امیدوار هستیم با این جراحی مشکل بچه برطرف بشه.

تخمین هزینه بین دو تا پنج میلیون

کد کودک : y-98-022

نام : آرین    انجام شد

متولد : 1398

نیاز به تامین هزینه جراحی انسداد روده

آرین دو ماهشه و با مشکل انسداد روده بدنیا اومده . پدر کارگر و چهار فرزند دیگر هم دارد و متاسفانه از عهده مخارج درمان برنمیاید. آرین برای انسداد روده بستری است و مشکل عفونت هم دارد که بعد از برطرف شدن جراحی میشود.

تخمین هزینه بین سه تا ده میلیون

کد کودک : y-98_021

نام : آیدا انجام شد

متولد : 1390

نیاز به تامین هزینه های بیمارستان برای پیوند کلیه

آیدا هشت سالشه و بخاطر مشکل کلیه از کرمان به تهران اومده و باید پیوند کلیه بشه. متاسفانه به خاطر مشکل شدید کلیه امکان راه رفتن رو از دست داده و مدرسه هم نمیتونه بره و الان تو ای سی یو بستری شده. آیدا برای دیالیز و مشکلات جسمیش هر دفعه که تهران میاد حدود دو ماه بستری میشه. تو لیست پیوند هست ولی بصورت دوره ای تا زمان پیوند دارو و دیالیز داره.

تخمین هزینه بین دو تا پنج ملیون برای هر دوره

کد کودک : y-98-020    انجام شد

نام : علی اصغر

متولد : 1397

نیاز به تامین هزینه جراحی مقعد و روده

علی اصغر هفت ماهشه و از زمان تولد مقعد نداشته و روده او کوتاه میباشد. یک جراحی روی او انجام شده و باید جراحی دیگری انجام دهد تا بتواند بصورت طبیعی زندگی کند. پدر او بیمار است و مادر با کارگری هزینه خانواده پنج نفره را میدهد و امکان پرداخت هزینه های درمان علی اصغر را ندارد.

تخمین هزینه بین دو تا هشت میلیون

کد کودک : y-98-019

نام : حسنا  انجام شد

متولد : 1397

نیاز به تامین هزینه ی آزمایش ژنتیک و ارسال نمونه به آلمان

حسنا هشت ماهشه و از زمانیکه بدنیا اومده هر دو کلیه نارسایی شدید داره و دیالیز میشه. بیوبسی کلیه مشکوک به هیپراگزالوری است و نیاز به ازمایش ژنتیک خارج از کشور داره و بعد از این آزمایش قطعی مشخص میشه که احتیاج به پیوند کبد داره یا کلیه. خانواده حسنا مستاجر هستند و در قم زندگی میکنند و متاسفانه اممان تامین هزینه مالی درمان رو ندارند.

تخمین هزینه بین شش تا نه میلیون تومان است.

کد کودک : y-98-018    انجام شد

نام : متین

متولد : 1398

نیاز به تامین هزینه جراحی

متین دو ماهشه و بصورت مادرزادی مقعد نداره و بخاطر همین تحت جراحی قرار گرفته و باید یک تا دو جراحی دیگه هم روش انجام بشه. از جراحی قبلی مبلغی به بیمارستان بدهی داره و برای این عمل هم نیاز به تامین بودجه هست. پدر متین بصورت ساعتی روی ماشین دوستش کار میکنه و قدرت تامین هزینه های درمان رو نداره.

تخمین هزینه بین دو تا پنج میلیون تومان

کد کودک : y-98-017   انجام شد

نام: محمد مهدی

متولد: 1397

نیاز به تامین هزینه سمعک مخصوص

محمد مهدی چند ماهشه و بصورت مادرزادی دچار کم شنوایی وسیع در هر دو گوش است که متاسفانه در حال پیشرفته و باید هر چه سریعتر سمعک مخصوص برای بچه تهیه بشه تا جلوی گسترش این عارضه گرفته بشه و دچار ناشنوایی نشه. طبق نظر پزشک مربوطه اگر سمعک برای بچه گذاشته نشه نیاز به پیوند حلزونی گوش پیدا میکنه. پدر بچه کارگر ساختمانی است و تامین هزینه های درمان برایش امکان پذیر نیست.

تخمین هزینه حدود بیست میلیون تومان

کد کودک : y-98_016

نام: ملینا  انجام شد

متولد: 1388

نیاز به تامین هزینه پیوند مغز استخوان

ملینا متولد تبریز، مبتلا به بیماری نقص سیستم ایمنی بدن است. از تبریز به همراه خانواده به تهران برای درمان فرستاده شده. سلول مناسب با او در سرچ بانک سلول ایران نبوده و از آلمان باید تامین شود. براورد هزینه تقریبا صد میلیون تومان است و چون پدر کارمند است امکان پرداخت ندارد.

ملینا بیمه تامین اجتماعی است اما پیوند مغز استخوان تحت پوشش هیچ بیمه ای نیست.

تخمین هزینه حدود صد میلیون تومان

کد کودک: y-98-015  انجام شد

نام: طه

متولد: 1398

نیاز به تامین هزینه جراحی قلب

طه سه ماهشه و از قائم شهر اومدند. مشکل گرفتگی عروق از زمان تولد داره که باید هرچه سریعتر جراحی میشد. تنها فرزند خانوادست و پدرش کارگر جوشکاره که درامد بالایی نداره. جراحی انجام شده و کودک فعلا در آی سی یو ست.

تخمین هزینه بیست تا بیست و پتج ملیون تومان

کد کودک: y-98-013  انجام شد

نام: نوزاد پسر

متولد: 1398

نیاز به تامین هزینه جراحی قلب

این نوزاد متولد هجده خرداد امسال هست و بمحض تولد و تشخیص مشکل قلبی از روستای اطراف زنجان به تهران آمدند تا کارهای درمانی رو انجام بدهند. نوزاد جراحی شده و بدلیل کوچکی و سن کم در آی سی یو بستری است. پدر کارگر کشاورزی است که امکان پرداخت هزینه ها را ندارند. این کودک چون بلافاصله بعد از تولد به تهران منتقل شده هنوز شناسنامه و نام ندارد.

تخمین هزینه بین شش تا ده ملیون تومان

کد کودک:  y-98-012  انجام شد

نام: صدرا

متولد:1397

نیاز به تامین هزینه جراحی قلب

صدرا مشکل قلبی مادر زادی داره و باید عمل جراحی انجام بده. پدر صدرا از روستا نشینان سیل زده پلدختر هست که متاسفانه تمام زندگیشان تحت تاثیر سیل از بین رفته و برای انجام درمان صدرا در بیمارستان هستند. بیمه روستایی دارند و هرچه زودتر عمل باید انجام گیرد.

تخمین هزینه جراحی و بستری حدودا بین سه تا شش ملیون تومان است.

کد کودک: y-98-014 انجام شد

نام: دل آرام

متولد: 1397

نیاز به تامین هزینه جراحی قلب

دل آرام هنوز یکسالش نشده و بدلیل جابجایی عروق قلبی نیاز به جراحی داره. فرزند چهارم خانوادست و پدرش کارگز ساده ساختمانی است. آنها ساکن کرمان هستند و بدلیل اینکه پرجمعیت هستند و کرایه منزل هم میدهند دیگر امکان پرداخت هزینه های جراحی و بیمارستان را ندارند.

تخمین هزینه جراحی و درمان بین چهار تا شش ملیون تومان است.

کد کودک: y-98-011 انجام شد

نام: امیرعلی

متولد:1395

نیاز به تامین هزینه جراحی قلب

امیرعلی با بیماری قلبی بدنیا اومده و برای رفع مشکلش جراحی قلب باید انجام بده. پدر کارگر ساختمانی است و درامد کمی دارد و امکان پرداخت هزینه های بیمارستان را ندارند. مادر امیرعلی بعد از دو حاملگی ناموفق امیرعلی رو بدنیا اورده و خیلی نگران سلامت فرزندشه. کودک بیمه سلامت دارد و با اعمال تخفیف بیمارستان و مددکاری هزینه جراحی بین هفت تا ده ملیون تخمین زده شده است.

کد کودک: y-98-009 انجام شد

نام: عاصف

متولد:1396

نیاز به تامین هزینه جراحی مثانه و روده

پدر عاصف کارگر روزانه هستن و بخاطر بیماری عاصف به تهران اومدن و درآمدی در تهران ندارن. کودک چندین بار بستری شده و در نهایت باید تحت جراحی روده و مثانه قرار بگیره تا سلامت خود را بدست بیاره.

هزینه جراحی بین سه تا چهار ملیون تخمین زده شده است.

کد کودک: y-98-008  انجام شد

نام: آیسل

متولد: 1397

نیاز به تامین هزینه عمل قلب

آیسل چهار ماهه با سوراخی در قلب متولد شده و عروق قلبی جابه جایی دارد. با این مشکلات قلبی در بیمارستان بستری شده و تحت عمل قرار گرفته . پدر او کارگر راه اهن است و از پس هزینه های درمان برنمی آید. هزینه بیمارستان بعد از اعمال بیمه تامین اجتماعی و تخفیف بیمارستان ده ملیون تومان است.

کد کودک: y-98-007  انجام شد

نام: محمد

متولد: 1391

نیاز به تامین هزینه پیوند مغز استخوان

محمد هفت سالشه و کلاس اوله اما بدلیل مشکل قلبی و پیوند مغز و استخوان در بیمارستان بستریه و نمیتونه مدرسه بره تا حالش کاملا خوب بشه. محمد اهل اهوازه و الان در بیمارستانی در تهران تحت مداواست. پدرش نگهبان یک شرکت بوده والان که باید تهران باشن، مرخصی بدون حقوق گرفته. متاسفانه پیوند مغز و استخوان تحت پوشش هیچ بیمه ای نیست و هزینه درمان محمد پس از تخفیف های مددکاری و مساعدت بیمارستان بین 20 تا 30 ملیون تومان تخمین زده شده.

بعد از تامین 30 ملیون تماسی از بیمارستان داشتیم و مطلع شدیم با توجه به داروهای مورد استفاده و دوز داروها سی میلیون دیگر برای محمد مورد نیاز است.

تخمین هزینه های پیوند بین 60 تا 70 ملیون است که سی میلیون آن تامین شده است.

هزینه شصت میلیونی پرداخت شد، ده میلیون باقی مانده و علاوه بر آن میاندوره پنج میلیونی دارد

کد کودک: y-98-010

نام: محمد صدرا  انجام شد

متولد:1397

محمد صدرا با مشکل قلبی متولد شده و باید جراحی شود.پدر کارگر روزمزد مزرعه است و قادر به تامین هزینه جراحی نیست. بدلیل انجام کارهای درمانی فرزند به تهران امده اند و به همین دلیل امکان کار هم ندارد.کوئک باید فورا جراحی شود تا بتواند زنده بماند.

تخمین هرینه جراحی بین 2 تا 4 ملیون میباشد.

کد کودک: y-98-004 انجام شد

نام: آراد

متولد: 1398

نیاز به تامین هزینه جراحی قلب

آراد از وقتی بدنیا اومده دچار مشکل قلبی و روده است. پدر آراد یک کارگر سادست و در روستاهای خرم آباد زندگی میکردند که بعد از تولد آراد و نیازی که به جراحی قلب داشته به تهران مراجعت میکنند. آراد دو تا جراحی سنگین قلب و روده داشته که خداروشکر موفقیت آمیز بوده و برای ادامه مسیر درمان باید هزینه بیمارستان تا الان پرداخت بشه. مبلغ قابل پرداخت بیمارستان و داروها تا الان بصورت علی الحساب حدود 6 ملیون میشود که باید پرداخت شود تا بقیه روال درمانی ادامه پیدا کند.

کد کودک: y-98-001     انجام شد

نام: فاطمه

متولد: 1393

نیاز به پیوند مغز استخوان

فاطمه دچار نقص سیستم ایمنی بدن هست و پیوند مغز استخوان اخرین راه برای زنده بودن اوست. بعد از ازمایشات لازم مشخص شد خوشبختانه بدن این دختر کوچولو به تزریق مغز استخوان جواب خوبی داده ودر صورت پیوند، میتونه بدون مشکل به زندگی ادامه بده.

کد کودک :y-n-0011    انجام شد

نام: هلیا

متولد:1393

نیاز به هزینه ازمایش hla برای پیوند مغز استخوان

هلیا دچار بیماری نقص سیستم ایمنی بدن هست و با پیوند سلولهای بنیادین سلامتی خود را بدست میاره. برای این پیوند باید ازمایش hla را انجام دهد تا اماده این پیوند شود. متاسفانه این ازمایش در ایران انجام نمیشه و نمونه باید به المان فرستاده شود. هزینه این ازمایش 470 یورو میشود که با ارز دولتی دو ملیون و پانصد هزارتومان میشود.

کد کودک :y_d_0011

نام : فاطمه

متولد 1394

نیاز به اتل مخصوص برای کمر،پا و دست

هزینه دو ملیون و پانصد هزار تومان هر سه ماه یکبار بدلیل رشد استخوانها

فاطمه کوچولو معلولیت شدید دارد و دچار مشکل قلبی و ریوی، انحراف چشم و پیشانی، فتق شدید ناف، انحراف ستون فقرات، انحراف مچ دست، انحراف انگشتان پا، ناتوانی جسمی حرکتی وشکاف کام پنهان است.

برای کام یک دستگاه لازم است که قیمتش ده ملیون است و مانع برگشت غذا به ریه میشود.اتل مخصوص کمر، پا و دست نیاز است تا انحراف استخوانی اصلاح شود، هفته ای یکبار احتیاج به اکو قلب دارد چون فشار ریه بالاست و باید قلب چک شود.نیاز به کاردرمانی هفته ای چهار بار دارد و چون مشکل تنفسی دارد نمیتواند مسافت طولانی برود. فاطمه نیاز شدید به پوشک سایز چهار دارد و اسپری symbycort از ملزومات اساسی روزانه اوست.

داروهای این فرشته کوچولو ماهیانه بین یک تا یک ونیم ملیون است که بدلیل عدم توانایی خانواده متاسفانه قطع شده است.

کد توانخواه :Y-d-0012

نام :سمیه

متولد :1378

نیاز به داروی هورمون رشد

هزینه دارو سه میلیون تومان

سمیه دجار معلولیت شدید است و مادرزادی با مشکل عدم وجود هورمون رشد مواجه است وبه دلیل ضعف استخوان ها وعضلات  6 الی 7 ماه است که لگنش را گچ گرفته اند و پلاتین گذاشته اند و به سختی راه میرود نیازفوری  به هورمون رشد برای بازسازی بدن وبازگشت به زندگی عادی را دارد.

کد کودک :Y-N-0010 انجام شد

نام :زهرا

متولد :1396

نیاز به درمان وجراحی به دلیل وجود حفره درقلب

هزینه درمان یک میلیون ونیم الی دو میلیون

زهرا از شش ماهگی  حفره ای در قلب دارد و برای اینکه بزرگتر نشود هر 6 ماه یکبار نیاز به چکاب دارد تا کنون یک جراحی و  آنژیو انجام داده است که هزینه ی  آن یک میلیون وپانصد هزارتومان تومان شده است اکنون زهرا یک سال وهفت ماه دارد این کودک هم چنین مشکل  آسم وتنگی نفس دارد و به دلیل ضعف سیستم دفاعی  ومقاومت پایین بدن هرماه دچار سرماخوردگی میشود که احتیاج به بستری شدن دربیمارستان دارد و هزینه  آن هر دفعه حدود پانصد هزار تومان میشود.